15 yaşında vertigo olur mu?

Nervus

Picopat
Yer
Saturn
Daha fazla  
Ben 15 yaşındayım. Birkaç haftadır baş dönmesi ve yerin kayma ya da sallanma hissi var. Hiç geçmiyor, başka bir şikayetim yok. Araştırdım ve vertigo diyor. Acaba bende vertigo mu var emin olamadım.

Dediğiniz belirtiler Vertigo belirtisi. 15 yaşta olur. Ama ne desek boş. Bizler doktor değiliz. Teşhis koyamayız. Bir uzmana görünmeniz en sağlıklısı olur :)
Aynısını nedense bende yaşıyorum uyuyunca geçiyor. Saçma gelebilir ama üşütmüş olabilirsin.

Baş dönmesini geçtim, yerin kayma hissi zaten Vertigo'da görülüyor. Üşütme olduğunu sanmıyorum. Hiç geçmiyor demiş arkadaş. Ama dediğim gibi, bir uzmana başvurmanız şart. Fikir vermekten öteye gidemeyiz.

Ben 15 yaşındayım. Birkaç haftadır baş dönmesi ve yerin kayma ya da sallanma hissi var. Hiç geçmiyor, başka bir şikayetim yok. Araştırdım ve vertigo diyor. Acaba bende vertigo mu var emin olamadım.
İnternetten hastalık araştırmayın. Doktorlar ne işe duruyor?

Hocalarım benim demek istediğim başlıktaki gibi 15 yaşında vertigo olur mu yani vertigo hastası mıyım ona cevap aramıyorum sadece 15 yaşında vertigo hastası olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı