15 yaşında yazın nerede çalışılabilir?

15 20 tane Google maps yorumu yapsam zaten 200TL geçiyor 1 günde.

Benim telefonumda haritalar uygulamasından sürekli bildirim geliyor. Bulunduğunuz parkta şu var mı? Şu yerde engelliler için yol var mı vs gibi. O dediğiniz ile alakası var mı?

Merhaba, dediğim gibi 15 yaşındayım. Yazın bir yerlerde çalışmak istiyorum. Öneriniz var mı nerede çalışabileceğim için?

15 yaşında internet kafede çalışıyordum. Masaları siliyor. Yerleri temizliyor. Anamasaya bakıyordum.

Hocam o nasıl yapılıyor? Üç beş kuruş kazandırır mı?

Eğer yapmayı öğrenirseniz çok rahat şekilde harçlık tarzı çıkarabilirsiniz ama benim zamanımı aldığı için ben bıraktım atıyorum adamdan 15TL alıyordum 1 yorum için anahtar kelime SEO uyumlu sonra arkadaşlarıma 5TL veriyordum 10TL bende kalıyordu.

Benim telefonumda haritalar uygulamasından sürekli bildirim geliyor. Bulunduğunuz parkta şu var mı? Şu yerde engelliler için yol var mı vs gibi. O dediğiniz ile alakası var mı?

Hayır sizin konum açık kalmış sadece sizden bilgi filan istiyor maps katkıda bulunma oluyor ne kadar yardımınız dokunursa level atlarsınız.

Yazlık bir yerde yaşıyorsan aşırı kazançlı bir iş var onu yapabilirsin.

Yazlık bir yerdeyim iş nedir?

Kafe otel gibi yerlerde çalışabilir yaz sezonları bahşiş ile büyük paralar kazanılabiliyor.

O tarz yerlere nasıl başvuru yapacağımı bilmiyorum.

15 yaşında internet kafede çalışıyordum. Masaları siliyor. Yerleri temizliyor. Anamasaya bakıyordum.

Ne kadar kazanıyordunuz.

Geri
Yukarı