15 yaşından sonra 171 boy kaç cm uzar?

15 yaşındayım ve boyum 1,71. boyumun 1,80 e kadar çıkmasını istiyorum. Fakat çevremdekiler şimdiden sonra en fazla 2 cm uzarsın gibi şeyler söylüyor. Fakat ben hala umutluyum yani her gün boy uzama egzersizleri yaparsam istediğim boya gelebileceğimi düşünüyorum. Zaten benim boyum 2 sene önce aniden uzadı 5 ya da 6 cm belki de bir daha aniden uzar diye düşünüyorum. Sizce bu yaştan sonra istediğim boya kadar uzar mıyım? Bu arada ben saat 03:00'a kadar yatmıyorum onunda aşırı bir etkisi olur mu?

Herkes garip garip konuşmuş anlamadım şimdi hocam boyunuz daha uzayabilir 15 yaşındasınız çünkü muhtemelen sakallarınız vs çıkmıştır eğer sakallariniz çıkmasıyla zaten daha çok uzarsiniz eğer saç sakal karıştı diyorsanız yeterli beslenme düzenli uyku ve spor ile yine boyunuz 1.80 civarlarina gelebilir ama unutmayın %80 genetik
Rica atsem babanızın boyu + annemizin boyu +13/2 yapar mısınız?

Herkes garip garip konuşmuş anlamadım şimdi hocam boyunuz daha uzayabilir 15 yaşındasınız çünkü muhtemelen sakallarınız vs çıkmıştır eğer sakallariniz çıkmasıyla zaten daha çok uzarsiniz eğer saç sakal karıştı diyorsanız yeterli beslenme düzenli uyku ve spor ile yine boyunuz 1.80 civarlarina gelebilir ama unutmayın %80 genetik
Rica atsem babanızın boyu + annemizin boyu +13/2 yapar mısınız?

173 cm çıktı hocam

Geri
Yukarı