15 yıl önce çıkan oyunun çözünürlüğü arttırılırsa ne olur?

Hala gideri var mı?

• Evet

• Hayır

• Oynanır, ama tercih etmem.

• Oyunlar grafikleri için değil, iyi olduğu için oynanır.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

NubWiper

Hectopat
15 yıl önce çıkan bir oyunun çözünürlüğünün arttırırsak ne olur?

Bu olur;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da normal hali;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tam ekran yapıp izlerseniz, gözleriniz kanayabilir 😛

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu oynayan beni deli etti. Yapay zeka gibi. Rakibini geçmek için asla risk almıyo. Oyundan soğuttu yahu.

Tamam böyle oynanır da, biraz risk alsa içim yanmıcak. Hepsiyle aynı fren süresine sahip üşenmedim ona baktım. Böyle olunca da bu sabır oyunu oluyo artık, simülasyondan çıkıyor.

Yarış simulasyonları böyle oynanır dostum :)
Oyun bu ya :) Kaza yapmadan, vurmadan eğlencesi çıkmıyor ki :)

Risksiz sürecek isem çıkarım trafiğe :) Simülasyon oyunları benim için gerçek hayatta yapamayacağım şeyleri yaparım :)

Gran Turismo 4 zamanının ötesinde bir oyundu. 80 üreticiden 721 araba ve 51 pist. Benim tüm zamanlarda en çok keyif alarak oynadığım yarış oyunudur. Videodaki görüntüsü hiç de fena değil, araçların modellemesi o zamana göre oldukça iyi.

Şuanki dönemde dahi hala en çok oynananlar listesinde CS 1.5-6, Gta San Andreas gibi oyunlar mevcut. Şundan eminim ki grafik, görüntü bir yere kadar önemli olan sarması. Ben saracak oyunlar bulsam gecemi gündüzüme katar kasarım ki öyle oyunlar bulamıyorum. Bu arada underground 2 demişken indirebileceğim bir yer var mı :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı