15 yıllık CS:GO hesap satışı nedir?

CS:GO çıkalı 8-9 sene olmuyor mu? Ne 10 senesi?
Ben steam hesap oluşturulma tarihi dedim, CS:GO'yu hesaba aldığımız tarihle alakalı soru sormadım. Zaten steam hesabın 15 yıldır varsa csgo hesabında otomatik 10+5 yıllık rozetler geliyor diye biliyorum.
10 yıllık jeton bir hava katmıyor gereksiz bence he daha iyi adamlarla eşleşirim belki diyorsan çok bir şey fark edeceğini sanmam.
Ben zaten satmak için diyorum kullanmak için değil.
Kesinlikle almayın. 17 yıllık, içinde hiç harcama yapılmamış hesap diye satıyorlar ama genelde bu hesapların içinde 2003 yılında key ile aktifleştirilmiş bir oyun paketi bulunuyor. En ufak bir hesap kilitlenmesi, çalınması vb. durumda Steam destek bu keyi istiyor hesap sahipliği kanıtı için. Ve hesap satıp da bu keyi vereni daha görmedim. Çok riskli bu hesaplardan almak. Sırf içinde 10 yıllık ve 5 yıllık CS:GO tecrübe jetonu var diye her an diken üstünde olan bir hesabı almaya değmez.
Zaten almayacağım da, artık nerden alıyorlarsa bende alıp satmak istiyorum.
Steam hesabı 15 yıldır açık anlamında galiba. Sıkıntılı işler hocam. Plati.ru tarzı sitelerden.
Plati.ru'da baktım yok hiç.

Zaten steam hesabın 15 yıldır varsa csgo hesabında otomatik 10+5 yıllık rozetler geliyor diye biliyorum.
Steam hesabının yaşıyla tecrübe jetonları bağlantılı değil. Steam hesabına ilk CS oyunu ne zaman eklendiyse ona göre geliyor.

Sattıktan kısa bir sonra ticket atıp geri aldıkları için bu hesaplar hiç bitmiyor ve yine o yüzden fiyatları ucuz.

Steam hesabının yaşıyla tecrübe jetonları bağlantılı değil. Steam hesabına ilk CS oyunu ne zaman eklendiyse ona göre geliyor.

Sattıktan kısa bir sonra ticket atıp geri aldıkları için bu hesaplar hiç bitmiyor ve yine o yüzden fiyatları ucuz.
Adamın mağaza yorumunda %1 derece de "Çok Kötü" seçilmiş. Yani dolandırıcı değil, yorumlarını okudum tam puan almış ve insanlar güvenilir v.s yazmış.

Madalya çok da önemli değil bir sürü madalyam var. Operasyonlar 2018, 2019, 2020 ve 21 2 tane Operasyon jetonu. Seneye bu aylarda 5. yıl madalyası gelecek. Çokda takmaya gerek yok. Hesap prime olsun yeter.

15 yıllık olmuyor usta. Önce 5 yıllık alıyorsun eğer 5 sene boyunca oynuyorsan üstüne bir 5 sene daha oynarsan 10 yıllık rozet aliyorsun. Bir şey ifade etmiyor.

Geri
Yukarı