150.000 TL motor tavsiyesi

Berk4n

Hectopat
Merhaba,150.000 bandındaki motorlara bakıyorum, önce CB250R almayı dünüyordum fakat bayilerde bulamadım 2. el fiyatları da gereksiz yüksek bundan dolayı başka markalara bakmaya karar verdim. KTM 250 Duke ilgimi çekti servisi ve garantisi de güzel deniliyor. Başka bir öneriniz varsa bakabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Duke 390 olabilir bir süre kullandım, çok keyif verici bir motor. Lakin henüz yeni sürücü isen önermem. Biraz torklu bir makine mazallah tekere çok rahat geliyor çünkü.

Ktm 250 Adventure
Dominar 400
250 Duke gayet güzel motorlar.

Voge 300ds, 300 rally, 300R da gayet güzel ama servis bakımından sıkıntı yaşatabilecek motorlar. Servis ağı çok yaygın değil.

Bunun yanında japon olarak CRF 250 Rally bakılabilir.

Çok güç merakı yoksa tarzı için Yamaha XSR 125 olabilir. Ya da yine sadece tarzı için Suzuki Van Van 125 ya da 200 bakılabilir.

Önerilerim bu kadar.

Ktm 250 Adventure
Dominar 400
250 Duke gayet güzel motorlar.

Voge 300ds, 300 rally, 300R da gayet güzel ama servis bakımından sıkıntı yaşatabilecek motorlar. Servis ağı çok yaygın değil.

Bunun yanında japon olarak CRF 250 Rally bakılabilir.

Çok güç merakı yoksa tarzı için Yamaha XSR 125 olabilir. Ya da yine sadece tarzı için Suzuki Van Van 125 ya da 200 bakılabilir.

Önerilerim bu kadar.
Ktm 390 ı düşündüm fakat o kadar tecrübeli degilim, 250 Duke begendigim bi motor. Ktm parça fiyatları dışında pek de şikayet duymadım tek çekingem 2. el piyasası çok olmayan bi motor al satçı degilim binmek için alıcam ama satmak istedigimde satabilir miyim emin olamadım.

Ktm 390 ı düşündüm fakat o kadar tecrübeli degilim, 250 Duke begendigim bi motor. Ktm parça fiyatları dışında pek de şikayet duymadım tek çekingem 2. el piyasası çok olmayan bi motor al satçı degilim binmek için alıcam ama satmak istedigimde satabilir miyim emin olamadım.
Kar etmek gibi bir derdin yoksa satılır. Piyasanın 1-2 aşağısına verirsen hızlı da satılır. Öyle piyasası ölü bir motor da değil yani.

Geri
Yukarı