150-170 TL 500W 80+ PSU Önerisi

ferhatgec

Kilopat
Makaleler
1
Sessiz olması ve 80+ Bronze sertifikalı olması önemli. Sistem fazla güç tüketmiyor zaten. R3 1300X+GT1030, sistem böyle. Daha RAM lazım o yüzden PSU'ya fazla para veremem.

Bütçeyi zorladığına değecek kalite farkı yok. Hatta bana kalırsa F/P olarak en iyi güç kaynakları High Power'da. Sorun yaşayana rastlamadım desem yeridir, ayrıca kaliteli materyallerden üretiliyor. 600W olanını kullanan tanıdığım var, yükte falan sessiz, ısınmıyor.

Bütçeyi zorladığına değecek kalite farkı yok. Hatta bana kalırsa F/P olarak en iyi güç kaynakları High Power'da. Sorun yaşayana rastlamadım desem yeridir, ayrıca kaliteli materyallerden üretiliyor. 600W olanını kullanan tanıdığım var, yükte falan sessiz, ısınmıyor.
Haklısın ama ne diyeyim, ısınamadım High Power'a. Nedense bilinen marka da olsa almayayım diyorum. Ne dersin? Cooler Master olan olmaz mı? Sessiz olur mu bari?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı