150-200₺ Klavye Önerisi

Susuz

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler dilerim. Konu başlığında belirttiğim gibi 150-200₺ arası bir bütçem var, sizden isteğim bu bütçe aralığında önerebileceğiniz bir klavye. Ekstradan birkaç şey daha söylemek istiyorum, yurtdışından getirtme imkanım var. Ve klavye mekanik olursa iyi olur. (Ama iyi bildiğiniz mekanik olmayan, mekanik hissi veren klavyeler de kabulümdür.) Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Teşekkür ederim. Bir de bir şey sormak istiyorum malumunuz Türkiye'de 200₺'ye mekanik klavye bulamıyoruz fakat bir alışveriş sitesinde gezerken büyük bir indirim gördüm, sizlerle paylaşmak isterim. Cooler Master MasterKeys Pro L Beyaz LED Mekanik Cherry MX Fiyatı Sizce değer mi? Bu arada tam benim istediğim gibi, sadece beyaz ledli, sade ve siyah. Bütçemi 100₺ gibi bir fiyatla aşıyor fakat biriktiririm.

Teşekkür ederim. Bir de bir şey sormak istiyorum malumunuz Türkiye'de 200₺'ye mekanik klavye bulamıyoruz fakat bir alışveriş sitesinde gezerken büyük bir indirim gördüm, sizlerle paylaşmak isterim. Cooler Master MasterKeys Pro L Beyaz LED Mekanik Cherry MX Fiyatı Sizce değer mi? Bu arada tam benim istediğim gibi, sadece beyaz ledli, sade ve siyah. Bütçemi 100₺ gibi bir fiyatla aşıyor fakat biriktiririm.
Fiyatına göre muazzam bir klavyedir hatta 20-30 TL daha verip Kingston hyperx alloy FPS almanızı öneririm üstelik onda kırmızı ışıklandırma mevcut

Eğer 300 TL yapma imkanınız var ise CM Pro L White ya da G610 modellerinden birini almanızı öneririm. Biri kahverengi Cherry MX anahtar kullanıyor iken diğer model kırmızı Cherry MX anahtar kullanıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı