150-200 TL arası modem önerisi

Spilner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yeni bir modeme ihtiyacım var önerilerinizi bekliyorum.(ADSL 8mbit internet kullanıyorum)

Kardeşim bu modellere bir bak. Ben ilk belirttiğim ürünü öneriyorum.

Hocam pek anlamıyorum modemden bu modem router olayı nedir? Birde özelliklerinde win 10 desteklemiyor sanırım.

Yani ister modem ister dağıtıcı olarak kullanabilirsiniz. Modemler genelde win 10 destekler ama satın alacağınız yere ya da TP-Link firmasına danışırsanız daha sağlıklı bilgi alırsınız.

Yeni bir modeme ihtiyacım var önerilerinizi bekliyorum.(ADSL 8mbit internet kullanıyorum)
kardeşim eğer süperonine kullanıyorsan apartmanda alt yapı varsa internet yavaş diye şikayet ediyorsun 1 hafta içerisinde 5g kabloları dahil herşey bedava yeni ve çok hızlı modem bide arkasınada alan arttırıcı ve kapsam genişletici takıyorlar araştırdım 250tl civarı fiyatları ama türkcell bedavaya yapıyor hatta eski modemi bile bırakıyorlar biz yaptık 1 aylığına turbo fiber internet veriyorlar deneyin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı