150-200 TL Fare - Mousepad Önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğru düzgün bir Türkçe kaynak olmadığı için varsa İngilizceniz yukarıdaki videodan fikir edinebilirsiniz.
Mağaza'dan gidip son kez kontrol ederim tutuşları.

Son düzenleme:
GameEkstra'nın mağazasında baktığımda boyutları aynıydı gibi bir şey desem yalan olmaz. Ama tabiki en iyisi kendiniz gidip görmeniz. (y)

GameEkstra'nın mağazasında baktığımda boyutları aynıydı gibi bir şey desem yalan olmaz. Ama tabiki en iyisi kendiniz gidip görmeniz. (y)
Kararım büyük ihtimalle G102 yönünde. Qck+ ile iyi gider değil mi? Yoksa başka bir mousepad'a gerek var mı?

Qck hiç kullanmadım. O yüzden pek yorum yapamayacağım ama genel olarak beğeniliyor. Bende G240 var mesela o da güzel ancak biraz ince. Mouse 150 desek Mousepad için 50 TL gibi bir bütçe kalıyor. GameEkstra mağazında deneyecekseniz orada açık Mousepadler de var deneyebilirsiniz.

Qck hiç kullanmadım. O yüzden pek yorum yapamayacağım ama genel olarak beğeniliyor. Bende G240 var mesela o da güzel ancak biraz ince. Mouse 150 desek Mousepad için 50 TL gibi bir bütçe kalıyor. GameEkstra mağazında deneyecekseniz orada açık Mousepadler de var deneyebilirsiniz.
İki ürün 197 TL yapıyor toplamda. Kısa sürede sipariş ederim. Eyvallah beyler, yardımlarınız için.

Aldıktan sonra yüklemem gereken bir program var mı? Logi kullanıyormuşsun sana sorayım. :)

Logitech Gaming Software üzerinden DPI ayarını, tuşlara farklı görev atama olayını ayarlayabilirsin. Ayrıca RGB ışıklandırmanın şiddetini, rengini vs. gibi ayarları bulabilirsin.

Logitech Gaming Software üzerinden DPI ayarını, tuşlara farklı görev atama olayını ayarlayabilirsin. Ayrıca RGB ışıklandırmanın şiddetini, rengini vs. gibi ayarları bulabilirsin.
Tamamdır dostum sağ ol. Ürün geldikten sonra sorularım & sorunlarım olursa tekrar yazarım sana bu konu üzerinden.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı