150-200 TL gaming klavye önerisi

kadirs43

Hectopat
Oyunlarda mekanik klavyenin herhangi bir artısı var mı bilmiyorum ama tuşlarının ışıklı olması kafi. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynarken ışıkları göremiyorsunuz o yüzden benim önerim Gigabyte Force K83 olur. Cherry MX switchler kullanıyor alabileceğiniz en iyi switchler.

Ben ışıklı olsun derseniz Kailh switch kullanıyor olan Sharkoon Purewriter RGB veya Outemu switch kullanıyor olan Trust Gxt 890 bakabilirsiniz.

Oyun oynarken ışıkları göremiyorsunuz o yüzden benim önerim Gigabyte Force K83 olur. Cherry MX switchler kullanıyor alabileceğiniz en iyi switchler.

Ben ışıklı olsun derseniz Kailh switch kullanıyor olan Sharkoon Purewriter RGB veya Outemu switch kullanıyor olan Trust Gxt 890 bakabilirsiniz.
Gigabyte force k83 e çok sıcak bakıyorum muhtemelen onu alıcam
Almak isteyenler olursa diye de link bırakıyorum Gigabyte Force K83 Cherry MX Mekanik Red Switch İng Q Gaming Klavye - incehesap.com iyi günler.

Oyunlarda mekanik klavyenin herhangi bir artısı var mı bilmiyorum ama tuşlarının ışıklı olması kafi. Önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba, adaığınız fiyatta fiyat/performans klavyesi olarak Sharkoon'dan SGK4 oyuncu klavyesini önerebilirim. Aşağıda detaylı ürün açıklaması, ürün fiyat bilgisi ve inceleme videosu mevcuttur.

Sharkoon SGK4
Detaylı bilgi: SKILLER SGK4 - sharkoon.com
Ürün fiyat bilgisi: Sharkoon KBD Skiller SGK4 Q Oyuncu RGB Klavye Fiyatı
İnceleme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı