150-200 TL kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan m47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 440

m47

Kilopat
Evet, bütçem başlıktaki gibi oyuncu kulaklığı sağlam ve kaliteli mikrofonu olan bir kulaklık istiyorum.

Bütçenizi 20 TL aşıyor fakat önerdiğim kulaklık kesinlikle 20 TL'ye değecek bir kulaklık.

Bütçenizi 20 TL aşıyor fakat önerdiğim kulaklık kesinlikle 20 TL'ye değecek bir kulaklık.

Bir arkadaşım önerdi kendisi kullanıyor 140TL'ye almış zamanında.Kulaklıklar'dan anlamam

Bir arkadaşım önerdi kendisi kullanıyor 140TL'ye almış zamanında.Kulaklıklar'dan anlamam

Gamepower, Rampage, James Donkey gibi markalar almanızı önermem. Kalitesiz ve Çin'de logo basıyor. Linkini bıraktığınız kulaklığı kullanıyorum. Kulağı acıtıyor ve kulağı acıtmaması için uygun pozisyon bulmamız gerekiyor. Önerdiğim kulaklık şu an bu bütçede alınabilecek en iyi kulaklıklardan birisidir.

Gamepower, Rampage, James Donkey gibi markalar almanızı önermem. Kalitesiz ve Çin'de logo basıyor. Linkini bıraktığınız kulaklığı kullanıyorum. Kulağı acıtıyor ve kulağı acıtmaması için uygun pozisyon bulmamız gerekiyor. Önerdiğim kulaklık şu an bu bütçede alınabilecek en iyi kulaklıklardan birisidir.

Arkadaşım kullanıyor ama öyle bir sorun yokmuş emin misiniz?
Aynı kulaklıktan mı bahsediyoruz.

Arkadaşım kullanıyor ama öyle bir sorun yokmuş emin misiniz?
Aynı kulaklıktan mı bahsediyoruz.
Aynı kulaklıktan bahsediyorum. Gamepower gibi markalar almayınız. Arkadaşınızda sorun çıkmadı diye başkalarında sorun çıkmayacak diye bir şey yok. Tronsmart Sono almanızı tavsiye ederim. @tirabzonun_kaymagi Tronsmart Sono kullanmakta ve sorularınızı ona sorabilirsiniz.
Kulaklığın incelemesi:

Yeni konular

Geri
Yukarı