150-200 TL ledli klavye ve mouse seti önerisi

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Bu fiyatlar arası bir şeyler arıyorum. Gerçekten tam bir fiyat performans ürünü dediğiniz ürünlerin tavsiyelerini bekliyorum. Ya da aslında bu markaya çok ön yargılı bakılıyor ve ben kullanıyorum çok memnunum diyen birilerinden.

Evet önerdiğim klavyede arasında led yok aralarında led olması birşeyi değiştirmicek. Önerdiğim klavye ve mouse tuşları karanlıkta bütün tuşlar ledli olarak gözükücek ve kaliteli ürünlerdir. Senin söylediğin klavyede ledler sadece wasd harflerini aydınlatıyorlar, yani gece wasd ışıklı gözüküyor diğer tuşlar alttan aydınlatmalı olarak kalıyor.
Bakınız böyle=
https://www.technopat.net/sosyal/eklenti/klavye-isik-jpg.89953/

Son düzenleme:
Cm storm devastator alabilirsin( 135 tl ) fiyatı ucuz olduğu için alternatif olabilir.A4 tech setten daha iyi olduğunu sanmıyorum ancak ledleri daha güzel.

@NuriPower çok teşekkürler :) Daha önce görmüştüm fakat mouse içime sinmemişti, şimdi tekrardan baktım da daha güzel geldi gözüme nedense. Cidden ledleri çok güzel duruyor, klavye fontu da cabası.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı