150-200 TL Mouse Önerisi

A.Salih

Hectopat
Daha fazla  
En fazla 200 TL bütçem ama 250-300 TL'ye belirttiğim özelliklerde mouse varsa söyleyebilirsiniz ikinci elden bulmaya çalışırım. Öncelikle kablosuz bağlantılı olsun. Notebook mouseları gibi küçük değil büyük olsun. Çizim yaparken kullanacağım bu yüzden uzun süreli kullanım söz konusu olduğu için kavraması rahat, ergonomik olsun. Çok ağır olmasın. Bir de tıklaması sessiz olursa harika olur. Marka olarak Logitech düşünüyorum. Bu özelliklerde Gamer mouse varsa düşünebilirim.

Biraz bütçe üstü olsa da 2 tane ekstrası var tavsiye ederim olmazsa sadece farelisine de bakabilirsin. ’Steelseries Rival 110 Mouse + Qck Mousepad + Bardak Altlığı Fiyatı
Steelseries Rival 110 Mouse Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Razer Atheris Kablosuz Mouse (Siyah) | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji
Bakabilirsin. Media Markt'tan almak daha anlamlı bence 10 TL fiyat farkı var ama ben Media Markt'ı tercih ederim.
O tasarımı görünce gözlerim kanadı. Ben o farenin yüzüne bile bakamam :D tabi sizin zevkinize karışamam.

Razer Atheris Kablosuz Mouse (Siyah) | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji
Bakabilirsin. Media Markt'tan almak daha anlamlı bence 10 TL fiyat farkı var ama ben Media Markt'ı tercih ederim.
Biraz küçük gibi geldi bana. Sanırım notebooklar için yapılmış.
Biraz bütçe üstü olsa da 2 tane ekstrası var tavsiye ederim olmazsa sadece farelisine de bakabilirsin. ’Steelseries Rival 110 Mouse + Qck Mousepad + Bardak Altlığı Fiyatı
Steelseries Rival 110 Mouse Fiyatı - Taksit Seçenekleri

O tasarımı görünce gözlerim kanadı. Ben o farenin yüzüne bile bakamam :D tabi sizin zevkinize karışamam.
Güzel mouse olabilir ama kablosuz olması biraz önceliğim. Öneri için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı