150-200 TL notebook soğutucu önerisi

efemefem

Hectopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Espor
Son 1 aydır laptopumu kullanırken GTA 5'de 90-95 derecelere kadar çıkıyordu, termal macunu yenileyip içini temizlettirdim şimdi de soğutucu almak istiyorum. 150-200TL civarı iyi bir soğutucu önerirseniz şahane olur :) bilgisayarım: ASUS FX503VD hava mazgalları aşağıda.

15917354313107794135174507458818.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu normal soğutucudan çok daha iyi soğutuyor fakat sanırım senin laptopun için uyumlu değil.

Ben ikisini birden kullanıyorum daha fazla hava girmesi için CD ROM'u soktüm işlemci ve ekran kartı tam güçte dahi çalışsa elim oyun oynarken üşüyor öyle söyleyeyim, yorumlara bakabilirsin gayet güzel ürün.

Bu normal soğutucudan çok daha iyi soğutuyor fakat sanırım senin laptopun için uyumlu değil.

Ben ikisini birden kullanıyorum daha fazla hava girmesi için CD ROM'u soktüm işlemci ve ekran kartı tam güçte dahi çalışsa elim oyun oynarken üşüyor öyle söyleyeyim, yorumlara bakabilirsin gayet güzel ürün.
Vakumlu soğutucuların fanları bozduğu hakkında bir yazı okumuştum, doğru mudur ? Ayriyetten INCA marka soğutucuyu görmüştüm düşünücem bunu.

Geri
Yukarı