150-200 TL orta büyüklükte mouse önerisi

bilinmeyen34

Decapat
Daha fazla  
Rampage SMX R27'ye kanım ısındı ama bana biraz büyük gelecek korkusundan ondan da vazgeçtm. Küçük gelecekten kastım pençe tarzı tutuyorum. Ellerim o kadar küçük değil. Aklımda Logitech G102 var, SMX R27 var. Başka bir şey yok, siz önerin. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
G203 şu an aklımda ama onunda makro programı çok karışık ve kablsunua bir şey olabilir örgü değil uf çok kararsz kaldm.

G203 yerine Katar Pro almanızı öneririm. G203 de kötü bir sensör var diyorlar.

Baktım dediğinize. Fakat alacağımı düşünmüyorum. Güzel fare öneri için teşekkür ederim. Başka önerebileceğiniz yok mu?
Hocam sanırım RGB'si az diye almıyorsunuz, eminim 50 TL'ye çok RGB'li fareler var, fakat zaten fareyi kullanırken elinizin altında olacağı için RGB bir şey değiştirmeyecek. :D

Hocam sanırım RGB'si az diye almıyorsunuz, eminim 50 TL'ye çok RGB'li fareler var, fakat zaten fareyi kullanırken elinizin altında olacağı için RGB bir şey değiştirmeyecek. :D

RGB'si var aslında ben o yüzden demedim. Ergonami açısından biraz büyük geldi ama biraz daha araştırıcam ;D.Zaten aklımda çok model kalmadı çoğunu sildm :) yani modelleri deneyebileceğim yakın bir mağaza olsa çok güzel olurdu neyse.
Hocam sanırım RGB'si az diye almıyorsunuz, eminim 50 TL'ye çok RGB'li fareler var, fakat zaten fareyi kullanırken elinizin altında olacağı için RGB bir şey de

Hocam sanırım RGB'si az diye almıyorsunuz, eminim 50 TL'ye çok RGB'li fareler var, fakat zaten fareyi kullanırken elinizin altında olacağı için RGB bir şey değiştirmey

Bu arada galiba Katar Pro'yu alacağım galiba tek sıkıntısı kablosu örme değil ama örme olmasıda ağırlık yaptığı için dezanataj oluyor ama alacağım yani fiyatı da iyi herkeste olumlu cevap vermiş beğenmişler önerin için teşekkürler kafamdaki soru işaretleri gitti alınca yazarım: ))))

Son düzenleme:

Geri
Yukarı