150 - 220 TL oyuncu klavyesi önerisi

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Bu fiyat bandında malzeme kalitesi yüksek, sağlam, suya dayanıklı, mekanik hisli ve kolayca yazı yazabileceğim, çok büyük olmayan, ergonomik özellikte bir Türkçe Q klavye arıyorum.

Ek olarak FPS oyunlarını oynuyorum, çok fazla makro vs. ile işim yok. Sade şık bir cihaz istiyorum.

Ben 3 klavye arasında kaldım başka önerisi olan varsa yazabilir.
  • Cooler Master MasterKeys Lite 177 lira
  • Bloody B120 126 lira
  • Rampage KB - R88 149 lira.

İyi Sosyal'ler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler, peki bu fiyat segmentinde kulak acıtmayan oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz?

Cooler master masterkeys lite l modelinde karar kıldım fakat klavye mouse set olmadan ürünü satan bir tek İtopya var orada da İninal Kart geçmiyor, ürünü başka nerden alabilirim?

Teşekkürler, peki bu fiyat segmentinde kulak acıtmayan oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz?

Cooler master masterkeys lite l modelinde karar kıldım fakat klavye mouse set olmadan ürünü satan bir tek İtopya var orada da İninal Kart geçmiyor, ürünü başka nerden alabilirim?
Hepsiburada'da satılıyor. Ama İtopya'dan pahalı. İtopya'dan alın bence.

Kredi kartını annem pek vermek istemiyor hocam, Hydra r6 nasıl bir klavyedir? Bu fiyata buldum ve güvenilir bir satıcı gibi geldi? Siz ne dersiniz?

Everest Rampage Hydra R6 Usb Aydınlatmalı Gaming Pro Mekanik Fiyatı
Everest almayın. Hele o fiyata kesinlikle almayın. Cooler Master çok daha iyi bir markadır. Hatta Everestle karşılaştırılamaz bile. Cooler Master çok daha üstündür. Cooler Master MasterKeys Lite RGB LED Memchanical TR Oyuncu Fiyatı onun yerine bunu alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı