150-250 TL CPU soğutucu önerisi

batuhannpk

Centipat
Başlıkta belli bu fiyat aralığında CPU soğutucusu lazım. Kasadan dolayı Ryzen 5 1600 12nm 95 derece oluyor Crew 2'de. Bütçeyi arttır şunu al, bunu al demeyin. Bu fiyat aralığında öneriniz varsa alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
O Zaman kasayı değiştirmeye bakın. Stok soğutucu ile o değerlere ulaşması imkansız. Kasanız nedir? Ayrıca normal bir kasa ise, soğutucu da problem bile olabilir. Doğru oturmamış olabilir. Montajı kime yaptırdınız? Her oyunda oluyor mu? Boşta ki değerlerini de bildirir misiniz bana.

O zaman kasayı değiştirmeye bakın. Stok soğutucu ile o değerlere ulaşması imkansız. Kasanız nedir? Ayrıca normal bir kasa ise, soğutucu da problem bile olabilir. Doğru oturmamış olabilir. Montajı kime yaptırdınız? Her oyunda oluyor mu? Boşta ki değerlerini de bildirir misiniz bana.

Kasam Aerocool quartz Red internete yazınca hemen çıkıyor boşta 40 50 derece arası FIFA 19 oynarken sabit 85 LOL CS:GO oynarken 60 65 arasında kasamda hava akışı yok önden hiç hava bile almıyor neredeyse ön camı çıkartıp oynadığımda 65I geçmiyor Crew 2'de 90 92 derecelere ulaşırken 68 oldu önü çıkarınca.

Önü çıkarıp oynayın. Soğutucu olarak, Dark Freezer X124 ya da Cooler Master Hyper 410R alabilirsiniz. İkisi arasından Hyper 410R güzeldir. Kasa olarak önü cam keşke almasaydın. Aerocool One Eclipse al, ikinci el elden çıkarıp.

Soğutucu yerine kasanı sat, düzgün bir kasa al Ryzen 5 1600 AF stock soğutucu ile hiçbir oyunda 65 dereceyi geçmiyor.

400 500 vermektense 200 veriyim diyorum kasa akışı güzel kasa var mı bildiğiniz.
Önü çıkarıp oynayın. Soğutucu olarak, Dark Freezer X124 ya da Cooler Master Hyper 410R alabilirsiniz. İkisi arasından Hyper 410R güzeldir. Kasa olarak önü cam keşke almasaydın. Aerocool One Eclipse al, ikinci el elden çıkarıp.

Önü çıkardığımda küçük kart var o zarar görebilir bilgisayarın açma kapama tuşu olan yerde.
400 500 vermektense 200 veriyim diyorum kasa akışı güzel kasa var mı bildiğiniz.

Önü çıkardığımda küçük kart var o zarar görebilir bilgisayarın açma kapama tuşu olan yerde.

Ön paneli söküp filtre takacağım aman nasıl camı söküceğimi bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı