150-250 TL Kulakiçi Kulaklık Önerisi

LdragoI5

Kilopat
Daha fazla  
Elimde bulunan CX-300 kulaklığımı arkadaşımın satın almak istemesiyle satacağım. Ben de elime geçen paranın üstüne koyup daha üst seviye bir kulaklığa geçmek istiyorum. Sıfır almayı değil 2.el fiyat olarak 150-250 TL arası bir fiyat söyledim. Genellikle dance-pop ağırlıklı müzikler dinliyorum. Aklımda CX3.00, CX5.00, ve Sennheiser Momentum in-ear kulaklık var. Başka önerileriniz varsa açığım. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.

Yardım edebilecek olan? Flood yapıyorsam silebilirsiniz fakat konuya yardım eden çıkmıyor..

400₺ bandında bulunan CX 5.00 ve Momentum In-Ear modellerini Türkiye üzerinden değil de Amazon üzerinden almanı tavsiye ederim. Çünkü Türkiye fiyatlarına göre çok daha ucuz. Türkiye'den alacağım diyeceksen sana en uygun kulaklığın CX 3.00 olacağını düşünüyorum. Ben de bu ay sonunda Amerika'dan 50-60$ bandında bir kulaklık almayı düşünüyorum ama hala karar veremedim. :kulaklık:

400₺ bandında bulunan CX 5.00 ve Momentum In-Ear modellerini Türkiye üzerinden değil de Amazon üzerinden almanı tavsiye ederim. Çünkü Türkiye fiyatlarına göre çok daha ucuz. Türkiye'den alacağım diyeceksen sana en uygun kulaklığın CX 3.00 olacağını düşünüyorum. Ben de bu ay sonunda Amerika'dan 50-60$ bandında bir kulaklık almayı düşünüyorum ama hala karar veremedim. :kulaklık:
Öncelikle yanıtınız için teşekkürler. Birisi ile 150tl'ye sıfır cx 3.00 anlaştım sanırım onu alacağım biraz daha zaman sonra belki bunu satıp 5.00'a geçebilirim veya dediğiniz gibi amazondan satın alabilirim. Peki amazon'dan satın alırsam ek vergi olarak ne ödemem gerekir ve bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

Öncelikle yanıtınız için teşekkürler. Birisi ile 150tl'ye sıfır cx 3.00 anlaştım sanırım onu alacağım biraz daha zaman sonra belki bunu satıp 5.00'a geçebilirim veya dediğiniz gibi amazondan satın alabilirim. Peki amazon'dan satın alırsam ek vergi olarak ne ödemem gerekir ve bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.
Tam olarak bu konu ile ilgili prosedürleri bilmiyorum. Bu konu ile ilgili yeni bir konu açmanız ya da mevcut konuları araştırmak daha mantıklı. Bu arada 150₺ ye sıfır olarak bulduysan gayet iyi. Bu arada alabilirsen Momentum In-Ear almanı tavsiye ederim. CX 5.00 ile arasında baya fark var.

Tam olarak bu konu ile ilgili prosedürleri bilmiyorum. Bu konu ile ilgili yeni bir konu açmanız ya da mevcut konuları araştırmak daha mantıklı. Bu arada 150₺ ye sıfır olarak bulduysan gayet iyi. Bu arada alabilirsen Momentum In-Ear almanı tavsiye ederim. CX 5.00 ile arasında baya fark var.
3.00 ile 5.00 arasında ne gibi farklılıklar var? Momentum almak isterim fakat bütçesi şuan beni aşıyor. Şuan çok kararsızım anlaştığım adamdan 150tlye almalı mıyım veya 100 tlye Amazon'dan mı almalıyım. Gümrük felan takılır mı emin değilim. Yanıtınız için teşekkürler.

3.00 ile 5.00 arasında ne gibi farklılıklar var? Momentum almak isterim fakat bütçesi şuan beni aşıyor. Şuan çok kararsızım anlaştığım adamdan 150tlye almalı mıyım veya 100 tlye Amazon'dan mı almalıyım. Gümrük felan takılır mı emin değilim. Yanıtınız için teşekkürler.
Hem ses kalitesi olarak hem de medya tuşları ve mikrofonu ile birlikte bu şekilde bir fark yaratıyor. Fakat 150₺ ye almanı tavsiye ederim çünkü Amazon üzerinden alınca 20-30 gün bekleyeceksin, sadece 30-40 TL için beklemek bana mantıksız geliyor ama senin kararın sonuçta. Ama fiyat farkını karşılayabilirsen Momentum In-Ear almanı tavsiye ederim. Harikulade bir kulaklık. Bu arada 20 gün sonra alacağım kulaklığıda Kırmızı CX 3.00 olarak belirledim. Bu kadar fazla para vermek bir yerden sonra bana mantıksız geliyor. Eski kulaklığımın ( Sennheiser MX 475 ) bozulmasıyla da yeni kulaklık vesile olacak inşallah.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı