150-250 TL kulaklık önerisi

Rosenkavalier

Hectopat
Makaleler
3
Malumunuz, kur fırladığından beri bütün ekipman ve aksesuarların fiyatları fırlamış durumda. Yakın zamanda Xbox One Controller'ı satın aldım ve arta kalan parayla da 150-250 TL bandında; ses ve Bass'ları kaliteli verebilecek, hiç yoktan 1-1.5 sene idare edebilecek, ve en önemlisi kulağı çok yormayacak ve sıkmayacak bir kulaklık arıyorum. 250 TL civarında bu tarz özellikte bir kulaklık bulmak her ne kadar zor olsa bile eğer kullandığı kulaklığı tavsiye edecek veyahut anlatabilecek birileri varsa çok makbule geçer.
Ayrıca eğer ürün Amazon.com.tr üzerinde de bulunuyorsa çok daha iyi olur, bulunmasa da fark etmez.
Şimdiden teşekkürler.

malumunuz, kur fırladığından beri bütün ekipman ve aksesuarların fiyatları fırlamış durumda. Yakın zamanda Xbox One Controller'ı satın aldım ve arta kalan parayla da 150-250 TL bandında; ses ve Bass'ları kaliteli verebilecek, hiç yoktan 1-1.5 sene idare edebilecek, ve en önemlisi kulağı çok yormayacak ve sıkmayacak bir kulaklık arıyorum. 250 TL civarında bu tarz özellikte bir kulaklık bulmak her ne kadar zor olsa bile eğer kullandığı kulaklığı tavsiye edecek veyahut anlatabilecek birileri varsa çok makbule geçer.
Ayrıca eğer ürün Amazon.com.tr üzerinde de bulunuyorsa çok daha iyi olur, bulunmasa da fark etmez.
Şimdiden teşekkürler.

Bu fiyat bandında her ne kadar kaliteli olmasa da James Donkey 710 öneriyorum hem rahatlık açısından iyi. Eğer ses kalitesi olsun rahatlıktan kısayım dersen 711 alabilirsin.

Malumunuz, kur fırladığından beri bütün ekipman ve aksesuarların fiyatları fırlamış durumda. Yakın zamanda Xbox One Controller'ı satın aldım ve arta kalan parayla da 150-250 TL bandında; ses ve Bass'ları kaliteli verebilecek, hiç yoktan 1-1.5 sene idare edebilecek, ve en önemlisi kulağı çok yormayacak ve sıkmayacak bir kulaklık arıyorum. 250 TL civarında bu tarz özellikte bir kulaklık bulmak her ne kadar zor olsa bile eğer kullandığı kulaklığı tavsiye edecek veyahut anlatabilecek birileri varsa çok makbule geçer.
Şimdiden teşekkürler.
Hocam ben de bakıyorum ve uzun araştırmalarım sonucu bu fiyat bandında hp h 160g ve bloody g528c alınması tavsiye ediliyor. Ben de büyük ihtimal ikisinden birini alacağım.

Kimler önermedi? Galiba yeni kullanıcıları bahsediyorsunuz. Bu fiyata sayılı iyi kulaklıklar var.
En son açtığım konuda mevcut. Bir de birkaç kişiye sordum. Onlar da aynı şeyi söylediler. Forumda da araştırdım başkaları da önermemiş. Çoğunluk bloody g528c öneriyor. Hp h 160g de alınabilir ama.

En son açtığım konuda mevcut. Bir de birkaç kişiye sordum. Onlar da aynı şeyi söylediler. Forumda da araştırdım başkaları da önermemiş. Çoğunluk bloody g528c öneriyor. Hp h 160g de alınabilir ama.
En son açtığınıza ve diğer kulaklık öneri konularınıza baktım fakat öyle bir mesaj göremedim. Ben yanlış anladım galiba. Konu da James Donkey mi önermediler? Önermediler ise ben yanlış anladım.

Geri
Yukarı