150 cm bilgisayar masası önerisi

khalannz7

Decipat
Merhaba, uzun süredir fiyat performans bir ürün arıyorum ama maalesef bulamadım. Ceremical çalışma masasını çok öneren de var çok sallanıyor diyen de var. Bu yüzden vazgeçmiştim ama hala bulamıyorum. 2 monitör ve kasa koyacağım masanın üstüne. Maksimum bütçem 4.000 o da zorlayarak.

Kaç aydır kullanıyorsunuz hocam? Ben FPS oyunları oynuyorum bu yüzden sallanmaması benim için çok önemli. Bu forumda bir yazı okudum ve aynı sizin gibi 6 aydır bu masayı kullanıyorum düzgün montajlarsanız sallanmaz diyen birisi vardı. Ama daha sonra birisi kendisine bir süre sonra tekrardan sormuş ve hayvan gibi sallanıyor demiş :D Bilemedim arada kaldım.

Üstat normal kullandığım zaman masanın sallanması için kendim sallamam lazım:D ama için rahat etmiyorsa farklı bir öneri bekle 4K bütçede güzel bir şeyler bulursun.

Üstat normal kullandığım zaman masanın sallanması için kendim sallamam lazım:D ama için rahat etmiyorsa farklı bir öneri bekle 4K bütçede güzel bir şeyler bulursun.
Aslında o bütçeye de bu paralarda bir şey bulamadığım için çıkıyorum hocam. Normalde kafamda sizin attığınız masa vardı aylardır. Ama şimdi zamanım daraldı odamı düzenliyorum 2 hafta vaktim kaldı bir türlü karar veremedim :D

Geri
Yukarı