150 dolar ayakkabı önerisi

• Konuyu başlatan knyd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 746

knyd

Hectopat
Yer
Soul Society
Arkadaşlar yeni bir ayakkabı almak istiyorum fakat kararsız kaldım. Aklımdakiler Air Force 1, Air Jordan Low veya Air jordan mid. Uzun süre giyimden sonrası ayağımı rahatsız etmemesi önemli. Ayakkabıyı Amerika'dan alacağım bütçem 150 dolar civarı.

Hocam Columbia veya under armour tercih edin bence bunlar hem daha kaliteli hem de daha uzun ömürlü.

Hocam doğru diyorsunuz fakat spor ayakkabıdan çok şık bir ayakkabı arıyorum.

Hocam Columbia veya under armour tercih edin bence bunlar hem daha kaliteli hem de daha uzun ömürlü.

Hocam bugün Air Jordan hevesimden vazgeçtim de günlük ayakkabı bakıyorum. Ne önerirsiniz? Rahat olması ve aşırı renkli olmaması kriterlerim.

Hocam bugün Air Jordan hevesimden vazgeçtim de günlük ayakkabı bakıyorum. Ne önerirsiniz? Rahat olması ve aşırı renkli olmaması kriterlerim.

Hocam en sondaki hariç hepsini kullandım hepsin de çok memnunun etti under Armour koşu ayakkabısı dediğine bakma günlük kullanım içinde çok uygun özelliklede baştaki.

Hocam en sondaki hariç hepsini kullandım hepsin de çok memnunun etti under armour koşu ayakkabısı dediğine bakma günlük kullanım içinde çok uygun özelliklede baştaki.

Hocam under armour hovr yazanı aldım bir de Air Force 1 aldım umarım güzel olur. Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı