150₺ Gaming Klavye Tavsiyesi

Kulthigin

Hectopat
Selam öncelikle, 150₺ civarında gaming klavye almayı düşünüyorum. RGB olmasa güzel olur. Fazla yer kaplamayan (minimsi[emoji2]) olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech G103 modelini kullanıyorum. Rahat, kolay, ergonomik, ne yumuşak ne sert benim için güzel. Bilek desteği mevcut, tak-çıkart modeli olarak. 85-100 lira arası bulabilirsin.

Logitech G103 modelini kullanıyorum. Rahat, kolay, ergonomik, ne yumuşak ne sert benim için güzel. Bilek desteği mevcut, tak-çıkart modeli olarak. 85-100 lira arası bulabilirsin.

Çok teşekkür ederim önerin için;
James Donkey 610 ve Cooler Master Masterkeys Lite L arasında kaldım. Bütçemi biraz daha arttırmayı planlıyorum

James Donkey 610 ve Cooler Master Masterkeys Lite L arasında kaldım. Bütçemi biraz daha arttırmayı planlıyorum

James Donkey mekanik olması lazım değil mi? Diğer model hakkında bilgim yok. Ama eğer yolunuz düşerse vatan bilgisayarda açık olan bir logitech G103 modelini denemenizi tavsiye ederim.

Risk almaz Cooler Master Masterkeys Lite L alırdım. Kullanıpta memnun olmayan görmedim. Mekanik değil diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı