150 GB bir anda 129 GB'ye düştü

Emooom

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu gün diskin bir anda 150 GB boş alandan 129 GB boş alana düştü. ETS 2 güncelledim 3 GB, onun dışında bir şey yapmadım. Sizce problem nerede?
Bir uygulama önerebilir misiniz hangi klasörün nerede ne kadar yer kapladığı hakkında? Onun dışında virüs taraması yaptım, temiz çıktı. Temp klasörünü sildim. Windows.old klasörünü silmiştim. Acaba o geri gelmiş olabilir mi? Çünkü o zamanki ile aynı depolama. Güncellemeleri katmayınca tabii.

Windows arama kısmına "disk temizleyici" yazın açın, altta sistem dosyalarını sil var ona tıklayın tekrar açılması 1-2 dakika alabilir ama otomatik olarak açılacaktır. Sonra oradaki her şeyi seçip silin.

Windows arama kısmına "disk temizleyici" yazın açın, altta sistem dosyalarını sil var ona tıklayın tekrar açılması 1-2 dakika alabilir ama otomatik olarak açılacaktır. Sonra oradaki her şeyi seçip silin.

Yaptım yine bir şey değişmedi. En son 2 saat önce denemiştim bunu.

Windows Depolama ayarlarından Geçici Dosyaları silin. Hatta güncel sürümünüzden memnunsanız Windows Update Temizleme ve Cihaz Sürücü Paketlerini de silin.

Merhaba arkadaşlar, bu gün diskin bir anda 150 GB boş alandan 129 GB boş alana düştü. ETS 2 güncelledim 3 GB, onun dışında bir şey yapmadım. Sizce problem nerede?
Bir uygulama önerebilir misiniz hangi klasörün nerede ne kadar yer kapladığı hakkında? Onun dışında virüs taraması yaptım, temiz çıktı. Temp klasörünü sildim. Windows.old klasörünü silmiştim. Acaba o geri gelmiş olabilir mi? Çünkü o zamanki ile aynı depolama. Güncellemeleri katmayınca tabii.

Tree size uygulaması var diskte en çok yer kaplayan dosyaları sıralıyor.

Disk temizleyici yaparken sistem dosyaları silmeyi açtınız mı bir de öyle deneyiniz.

Zaten öyle denedim.
Tree size uygulaması var diskte en çok yer kaplayan dosyaları sıralıyor.

Tamamdır hocam teşekkür ederim.
BlueStacks 12 GB yer kaplıyormuş. Onu sildim ve program gayet güzelmiş. Şu an 143 GB. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı