150 güç kaynaksız kasa tavsiyesi

Coil Whine'e kullanıcı hatası diyecek kadar bilgisiz eleman mı alıyorlar? Bunlar nasıl Türkiye'nin en büyük OEM mağazası oldu?
Yahu herif ''MAL'' ın tekiydi zaten. Bostancı şubesinde oldu bu olay, ben de mağaza müdürüne çıkıp durumumu anlattım. O da kem küm etti, ama zorlayınca kabul etti.

Bir de denemeden göndermiyorlar ürünü. Adama nesini deneyeceksin bunun, coil whine işte diyorum. Siz oturun yerinize, biz sizi bilgilendiririz diyor.

Bakalım, şuan servis yolunda kargoda, ne çıkacak?

Birde bir tip vardı. Eski bilgisayarım RAM uyumsuzluğundan açılmıyordu. Götürdüm, ''Şase var'' dedi. Hem de hiç bakmadan. O nu da mağaza müdürüne giderek halletmiştim.

Yahu herif ''MAL'' ın tekiydi zaten. Bostancı şubesinde oldu bu olay, ben de mağaza müdürüne çıkıp durumumu anlattım. O da kem küm etti, ama zorlayınca kabul etti.

Bir de denemeden göndermiyorlar ürünü. Adama nesini deneyeceksin bunun, coil whine işte diyorum. Siz oturun yerinize, biz sizi bilgilendiririz diyor.

Bakalım, şuan servis yolunda kargoda, ne çıkacak?

Birde bir tip vardı. Eski bilgisayarım RAM uyumsuzluğundan açılmıyordu. Götürdüm, ''Şase var'' dedi. Hem de hiç bakmadan. O nu da mağaza müdürüne giderek halletmiştim.
Abi karta dokundum, Coil Whine çıktı gibisinden....

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı