En fazla 150 TL'ye güç kaynaksız kasa tavsiyesi

Yok neden kalitesiz olsun ki? technopat kendisi aerocool kasa kullandı çin malı değil tayvan malı sağlam bir firma bana göre.Yine de hayır derseniz ve sağlam kasa diyorsanız en ucuz corsair 100r veya 200r alın kafanız rahat olsun.

Yok neden kalitesiz olsun ki? technopat kendisi aerocool kasa kullandı çin malı değil tayvan malı sağlam bir firma bana göre.Yine de hayır derseniz ve sağlam kasa diyorsanız en ucuz corsair 100r veya 200r alın kafanız rahat olsun.

Deep Cool alacağım kardeş ilgilendiğin için teşekkür ederim. Bu arada Çin malı her zaman kalitesiz değildir.

Deep Cool TESSERACT BF Kasa

Bu modelde 1 adet LED'siz fan var ama yan pencere yok bunuda düşünebilirsin geri kalan parayla ihtiyacın kadar 120mm fan alabilirsin. Ayrıca kalitesiz bir kasa değil yani bu.

Kasanın incelemesine baktım. Kaliteli bir kasa. 2 tane fanı var ama kalitesi biraz azmış. Ardından hava akışı güzelmiş. Herkese öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı