150 lira ekran kartı tavsiyesi

Şöyle diym 4650 75 liraya buldum r7 150 lira simdi iki kati fiyat oderim ama fark ne kadar iyi olur pc ye uyumlu olur mu onlar yani bide psudan şüpheliyim.
R7 240 al derim. İnternette videoları var. GTA5 kasarak oynarsın herhalde. Ama oynarsın. Diğer kartta ise 3-4 fps alırsın.

HD 4650 ile 3-4 fps mi? Gelmişsin buraya bilgisayardan anlıyor gibi konuşuyorsun. 25 fps alıyor HD 4650.

HD 4650 ile 3-4 fps mi? Gelmişsin buraya bilgisayardan anlıyor gibi konuşuyorsun. 25 fps alıyor HD 4650.
HD 25 fps mi? Lütfen atma. Yada az at da civcivler yesin. HD 4650 GTA5 yaz. Hatta bir Türk çekiyor videoyu. O kart o kadar fps verse neden o zaman bütçesi olmayan herkes onu almıyor?

34- fps dememe de bakma. 10-13 fps felan ama oynanmaz. Zevk vermez.

Kart bende var, yalan mı söyleyeceğim? Yürürken 25 fps, araba ile hızlı giderken 20,19 fps.

Hem onun ekran kartı 512 mb belleği var.

Ya kardeşim. R7 240 ile o kart aynı mı ayarı verecek sana? İşlemcin ne senin adamın işlemcisi ile aynı mı?

Kart bende var, yalan mı söyleyeceğim? Yürürken 25 fps, araba ile hızlı giderken 20,19 fps.

Hem onun ekran kartı 512 mb belleği var.
İşte bu yüzden söylüyorum anlamıyorsun.

512 mb bellek ve HD4650 ile o fps al ve kanıtla forumu bırakıcağım.

İntel Core İ3 2100 Bu arada ben bir şey bilmiyormuşum gibi davranıyorsun. Sözlerine dikkat et. Boşuna 40 küsür beğenim yok. İstersen videosunu çekip atayım.

İntel Core İ3 2100 Bu arada ben bir şey bilmiyormuşum gibi davranıyorsun. Sözlerine dikkat et. Boşuna 40 küsür beğenim yok. İstersen videosunu çekip atayım.
Benimde diğer hesabımda 50 küsür var. Biraz kaba davrandıysam özür dilerim. Ama arkadaşımız o sistemle o işlemci ile o kart ile sence o kadar fps alabilir mi?

Bu arada diğer hesapta 50 küsür beğeni var dediniz. Bu forumda birden fazla hesap açmak yasak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı