150 TL akıllı saat önerisi

Önerdiğiniz akıllı saat ile neler yapabilirim?
Özellikleri neler? En önemlisi şarj'ı iyi mi?
Şarjı kesinlikle harika, bütün özellikleri açık ve parlaklık sonda kullanıyorum, onda bile 3.5 gün çıkarıyor. Yarım saatte fulleniyor şarjı ve Huawei 10-11 gün bile dayandığını söylemiş.

Adım ölçüyor ve kesinliği iyi, kalp atışı ölçüyor, kandaki oksijen miktarını (SpO2) ölçüyor, antrenman modları var, saati gösteriyor (tabii ki) ve bildirimleri ve aramaları gösteriyor. Aramaları reddedip, hızlı yanıt verebiliyorsunuz.

Şarjı kesinlikle harika, bütün özellikleri açık ve parlaklık sonda kullanıyorum, onda bile 3.5 gün çıkarıyor. Yarım saatte fulleniyor şarjı ve Huawei 10-11 gün bile dayandığını söylemiş.

Adım ölçüyor ve kesinliği iyi, kalp atışı ölçüyor, kandaki oksijen miktarını (spo2) ölçüyor, antrenman modları var, saati gösteriyor (tabii ki) ve bildirimleri ve aramaları gösteriyor. Aramaları reddedip, hızlı yanıt verebiliyorsunuz.

Hızlı yanıt nedir? Şarj olayını sevdim.
Ses alabiliyor musunuz? Kulaklık takabiliyor musunuz?

Hızlı yanıt nedir? Şarj olayını sevdim.
Ses alabiliyor musunuz? Kulaklık takabiliyor musunuz?
Kulaklık olayına bakmadım ancak ayarlarında öyle bir şey göremedim. Yüksek ihtimal yok, Apple Watch gibi değil yani. Müziğin sesini kontrol edebiliyorum, sonraki ve önceki şarkıya gidebiliyorum, durdurup başlatabiliyorum.

Hızlı yanıt şöyle, mesela arama geldiğinde ''Evet, hayır, evdeyim, işteyim, sonra döneceğim'' gibi yanıtlar çıkıyor.

Hoparlörü yok.

Kulaklık olayına bakmadım ancak ayarlarında öyle bir şey göremedim. Yüksek ihtimal yok, Apple Watch gibi değil yani. Müziğin sesini kontrol edebiliyorum, sonraki ve önceki şarkıya gidebiliyorum, durdurup başlatabiliyorum.

Hızlı yanıt şöyle, mesela arama geldiğinde "evet, hayır, evdeyim, işteyim, sonra döneceğim" gibi yanıtlar çıkıyor.

Hoparlörü yok.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı