150 TL akım korumalı priz önerisi

• Konuyu başlatan Kuffu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 1B
10 yıldır Tunçmatik kullanıyorum bence Tunçmatik alın.

Herhangi bir elektrik kesintisi yaşadığınız da zarar gören cihazınız oldu mu?

Bunu tavsiye ederim. Kendimde kullanıyorum.

Aynı soruyu size de sormak istiyorum bir kesinti yaşadığınız mı hiç.

Arkadaşlar selam şu iki ürün arasında kaldım bir türlü de karar veremedim yardımcı olur musunuz? Bir de bu aletler gerçekten işe yarıyor mu?

150 TL'ye kadar başka önerileriniz varsa onları da bekliyorum teşekkür ederim. ( UPS önermeyin maalesef bütçem yetmiyor. )

Hocam Schneider olanın teklisini kullanıyorum modem her yıldırımda bozulmasından bıktığım için aldım. Daha yıldırım atmadığı için iş görüyor mu bilemiyorum :D Schneider elektrik eşyalarında en iyi markalardandır. Duruşu daha şık ve malzeme kalitesi daha iyi Tunçmatik'e göre. Ancak bu demek değil ki Tunçmatik kötü tabii ki hayır. Ürüne karşı kötü bir yorum çok çok az gördüm. Kalite açısından gayet iyi bir marka yine. Tercih tamamen sizin burada pişman etmezler.

10 yıldur PC'de bağlı elektrik kesintisi hep oldu ve PC 10 yıllık zararda görmedi Tunçmatik candır.

Elektrik kesintileri için akım korumalı priz değil UPS alınmalı. Akım korumalı prizler genelde yüksek akımdan 1 ya da taş çatlasın 2 kere koruyabilir (piyasadaki çoğu model)

Hiçbiri hakkımda bilgim yok ama yorumlara baktığımda Tunçmatik daha olumlu. Schneister'de sorunlar belirtilmiş.

Schneider dediğin marka dünyanın en iyi markalarından birisi adamlar bazı prizlerinde prizden kaynaklı arızaların zararı bile karşılıyor (yanlış hatırlamıyorsam üstteki prizde data koruma garantisi var). Tunçmatik iyi markadır ama Schneider'a sıkıntılı demek çok garip geldi.

Şok Akım Korumalı Grup Priz Viko Multilet 6'lı Uzatma Kablosu Fiyatları ve Özellikleri ben de bunu önereyim gayet iyi bir markadır.

Schneider dediğin marka dünyanın en iyi markalarından birisi adamlar bazı prizlerinde prizden kaynaklı arızaların zararı bile karşılıyor (yanlış hatırlamıyorsam üstteki prizde data koruma garantisi var). Tunçmatik iyi markadır ama Schneider'a sıkıntılı demek çok garip geldi.

Şok Akım Korumalı Grup Priz Viko Multilet 6'lı Uzatma Kablosu Fiyatları ve Özellikleri ben de bunu önereyim gayet iyi bir markadır.

Genelde yeni apartmanlarda genelde priz olarak vıko kullanıyorlar. Gerçekten kaliteli marka bende vıko marka priz kullanıyorum.

Cümlenin başını tekrar okur musun ? Hiç biri hakkımda bilgim yok. Sorunlar belirtilmiş diyorum yorumlarda. Sıkıntılı kelimesini kullandığımı göremiyorum ?

Cümlenin başını tekrar okur musun? Hiçbiri hakkımda bilgim yok. Sorunlar belirtilmiş diyorum yorumlarda. Sıkıntılı kelimesini kullandığımı göremiyorum?

Yazdıklarımın baş tarafını zaten onu okuduğum için bilgi verme amaçlı yazdım. Son kısmı ise sorunlar belirten kişiler için yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı