Bandicam lisanslı full sürüm kaç TL?

Arkadaşlar ben bilgisayara virüs bulaşma riskinden dolayı crack kullanmayı düşünmüyorum ve Win + g olayını denedim ancak PC parçaları uyumsuz dedi kabul etmedi ekran kaydını. Ayrıca diğer programları denedim OBS ve Action gibi kasma yapıyor videoda.

Arkadaşlar ben bilgisayara virüs bulaşma riskinden dolayı crack kullanmayı düşünmüyorum ve Win + g olayını denedim ancak PC parçaları uyumsuz dedi kabul etmedi ekran kaydını. Ayrıca diğer programları denedim OBS ve Action gibi kasma yapıyor videoda.

Hocam Bandicam'ın fiyatı beli. 55 dolar bütçenize uygunsa alabilirsiniz.

OBS işini görür.

Steamden OBS indir kasmıyor OBS kullanıyorum bende gayet akıcı.

Crack kullanmanıza gerek yok hocam. Streamlabs ya da OBS gibi bilindik programları deneyebilirsiniz.

Ben 45 dolara aldım. Fiyatı sabit. 1400TL falan şuan an itibariyle. Düzenli bir gelirin varsa almanı tavsiye ederim. Evet pahalı, ama ömürlük oluyor. Ne zaman etkinleştirirsem etkinleştireyim, 1 saniyede sorunsuz şekilde etkinleştiriliyor. Elbette 1 pc şartıyla.

Parasını hakettiğini düşünüyorum. Özellikle performans konusunda. Tabi bunun yanında birsürü kodek desteklemesi, 96khz'e kadar kayıpsız ses kaydı alabilmesi, bunun yanında da onlarca ince ayar sunan, o da yetmezse mikrofonu da en az videonun kendi sesi kadar kaliteli alması ve bunun yanında daha birsürü özelliğinin olması bu parayı haketmesini fersah fersah sağlıyor zaten.
Ama öğrenciysen ve düzenli gelirin yoksa satın almanı yine de tavsiye etmem. Pahalı çünkü yalan yok.

OBS konusunda da evet performans sorunları var. Bandicam'in muazzam optimizasyonu sayesinde çürük diyebileceğin pc'de bile ortalamanın üzerinde performans alabilmen mümkün. Düşük sistemlere zaten her ne olursa olsun Bandicam'i önermişimdir. Senin sistemini bilmiyorum elbette.

NVIDIA Shadow diyenler olmuş, onu her ekran kartı desteklemiyor ne yazık ki. Her ekran kartını bırak, NVIDIA'nın bazı kartları bile desteklemiyor. GT 1030 ekran kartımda kullanamıyorum mesela. Sırf bunun için gidip de en az GTX 1080 TI falan alacak param da yok belki? Ya da RTX 3050. Saçmalık. Ne modeli olursa olsun NVIDIA'nın kendi kartlarını desteklememesi daha da bir saçmalık. Ayrıca sistem high-end olsa bile Bandicam bu pclerde de performans sağlayacak.

Geri
Yukarı