150 TL altı kulaklık önerisi

ThePeople

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, bir seferinde garantiye göndermeme rağmen hala sorun yaşadığım Preo kulaklığımı değiştirmek istiyorum. Kulaklığın sesinin kalitesinin pek bir önemi yok benim için ama lütfen Preo gibi olmasın en azından kablosu sağlam olsun gerçekten gına geldi. iPhone 5S'in kulaklığını 4 senedir sorunsuz bir şekilde kullanıyorum lakin bu kulaklıkta mı bir sorun var bende mi bir sorun var anlayamadım. 5 ayda bozulmaması lazım bir şeyin halbuki çok zarar da vermedim. Ha bir de mümkünse kulaküstü olsun.

İnsanlar Rampage marka ürünlere pek iyi gözle bakmıyor. Gerçekten iyi mi bu ürün?

Ben bir kere başka model kullandım sıkıntı çıkmadı. İsterseniz daha fazla araştırın. Siz öyle deyince emin olamadım.
Sana kesinlikle almani onerecegim kulaklik gomax V2000 Pro kendim 2 senedir kullaniyorum mukemmel ses kasiliyor mukkemel bir kulaklik N11'den al

Benim arkadaşım kullandı. Gerçekten iyi.

Kulaklığı ne amaçla kullanacağınızı belirtirseniz daha iyi bir fikir verebilirim.
Kulaklığı aslında tam olarak bir amaç için kullanacağımı söyleyemem lakin oyuncu kulaklığı olmasının veya olmamasının bir önemi yok.
Sana kesinlikle almani onerecegim kulaklik gomax v2000 pro kendim 2 senedir kullaniyorum mukemmel ses kasiliyo mukkemel bi kulaklik n11 den al
Şu an herhangi bir sitede bulamadım bulabilen varsa link atabilir mi?
200 tl ama bunu da alabilirim galiba bu nasıl sizce?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı