150 TL bütçe mouse

EyupTRHd

Kilopat
Daha fazla  
150 TL bütçem var, yumuşak tıklamalı mouse önerir misiniz? (Kafamdakiler Bloody T70 ve Logitech G102-203)

Peki bu markanın güvencesi var mı ne kadar süredir kullanıyorsun tıklama hissiyatı nasıl?

Evet, bu marka güvencesi var. Ben mouse yakında alacağım. Ben daha hiç kullanmadım. Benim sana önerme nedenim insanların çok memnun olmaları. Alırsan pişman olmazsın. Eğer bir sıkıntı çıkarsa zaten 14 gün içinde iade edebilirsin bedava bir şekilde.

Evet, bu marka güvencesi var. Ben mouse yakında alacağım. Ben daha hiç kullanmadım. Benim sana önerme nedenim insanların çok memnun olmaları. Alırsan pişman olmazsın. Eğer bir sıkıntı çıkarsa zaten 14 gün içinde iade edebilrisin bedava bir şekilde.
Hocam arkadaşın bütçesi 150 TL. Onun yerine daha iyi farelere bakabilir.

Evet, bu marka güvencesi var. Ben mouse yakında alacağım. Ben daha hiç kullanmadım. Benim sana önerme nedenim insanların çok memnun olmaları. Alırsan pişman olmazsın. Eğer bir sıkıntı çıkarsa zaten 14 gün içinde iade edebilirsin bedava bir şekilde.

Bloody P81 çok hoşuma gitti arkadaşımdada Bloody mouse var yaklaşık 4 yıldır kullanıyor ve hiç sorun çıkarmamış sizce hangisini almalıyım?

Sensörleri aynı hocam. Rehberimde uzunluk bilgileri var. Hangisi hoşuna gittiyse onu al fakat 12 TL aşabilirseniz daha iyi sensörlü olarak bunu öneririm;
12 TL aşmaya kesinlikle değer.
Tamam, bütçesi daha fazla olabilir. Daha yi mouse bulabilir. Ama gerek yok bu mouse efsane zaten gerek yok 60tl daha fazla vermeye.
Sensör olarak arasında dağlar kadar fark var. Birisi 32 IPS tarama hızına sahipken diğeri 100 IPS tarama hızına sahip.

Sensörleri aynı hocam. Rehberimde uzunluk bilgileri var. Hangisi hoşuna gittiyse onu al fakat 12 TL aşabilirseniz daha iyi sensörlü olarak bunu öneririm;
12 TL aşmaya kesinlikle değer.

Sensör olarak arasında dağlar kadar fark var. Birisi 32 IPS tarama hızına sahipken diğeri 100 IPS tarama hızına sahip.

Kusura bakmayın delikli mouse tercih edemem çok dağınık birisiyim Cooler Master CM110 RGB Optik Gaming Mouse | ITOPYA
Bu mousedan bahsetmişler 200 TL'den indirime girmiş sizce almalı mıyım?

Geri
Yukarı