150 TL Drone Önerisi

Yol yaptı yol

Hectopat
Öncelikle iyi akşamlar diyelim. Bir drone almak istiyorum aslında tam olarak emin değilim ama en azından denemek istiyorum. Yani ilk kez kullanacağım sürmeyi falan öğrenmeye çalışacağım bunun için bozulsa bile arkasından öyle çok üzülmeyeceğim yani başlangıç için 100-150 TL arası drone tavsiyelerinizi alırım :) Şimdiden teşekkürler..

Bu arada benim beğendiğim bu: Eachine E33 Vanguard Drone

Son düzenleyen: Moderatör:
Syma, Eachine, LH ile basladim ben ögrenmeye. Ama hic birisi ile ögrenemedim. Cünkü bu markalarin ucuz versiyonlari asla ama asla stabil calismadi. Onlarca drone aldim desem yeridir. Go home fonksiyonu olsun, headless olsun hic düzgün calismiyor ögrenmek icin alinan ucuz mamüllerde.

DJI Phantom 3 ile asil drone tecrübeme basladim, an itibari ile DJI Mavic Pro ile nirvanaya ulasiyorum.
Bence para biriktir ve aklin karismasin, DJI ile basla ögrenmeye.

Söyle bir konu acmistim vay be zaman su gibi akip gidiyor :)

Yine de sen bilirsin.

Şimdi öncelikle yorum için teşekkürler abi :) Şöyle bir durum var bütçe şu anda çok sıkışık ve bütçe olsa bile öyle yüksek bir fiyat vermek istemiyorum dediğim gibi alacağım konusunda tam emin değildim ama karar verdim sadece bir denemek istiyorum bu yüzden böyle ucuz düşündüm:) Dediğini de düşüneceğim abi iyi geceler :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı