Esimi DJI Mavic Pro Almaya Nasil Ikna Edebilirim?

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Yine konu basligi ile icerigi aynen tutturdum, evet arkadaslar aile kurallarimiza göre 250 € üstü her alisveriste birbirimize danisiyoruz.

DJI Phantom 3'den cok sikildim DJI Mavic Pro istiyorum, bunu esime nasil acabilirim, öyle para sikintimiz yok ama bu son 2 ay bayagi acildim teknolojik aletler konusunda, simdi ister istemez cekiniyorum.

Almak istedigim DJI Mavic Pro'nun linki ve fiyati burada :)

Konuyu nasil acmali ve esimi ikna etmeliyim. Önerilerinizi bekliyorum.

Sevgiler :)

Bence gizli işe hiç girme güveni sarsma:) Aç konuyu direk böyle bir durum var diye. Büyük ihtimal "Bu neyine yetmiyor" gibi bir cevapla karşılaşabilirsin:) Yapacağın gerekçeli açıklamaya göre zaten gidişat belli olur:)

Evde yenilenmesi gereken biraz büyük bir teknolojik eşya varsa onu yenileme fikri ile eşinize danışın. Eğr yenileme konusunda mutabakata varırsanız gidip kendiniz alın yeni eşyayı ve istediginiz Drone'u alın. Sorarsa da eşiniz "Yanında hediye geldi." falan deyin. Şuan aklıma bi' tek bu geldi :D

Bence gizli işe hiç girme güveni sarsma:) Aç konuyu direk böyle bir durum var diye. Büyük ihtimal "Bu neyine yetmiyor" gibi bir cevapla karşılaşabilirsin:) Yapacağın gerekçeli açıklamaya göre zaten gidişat belli olur:)
Aile değil ki bu, adamın eşi. Öyle bir cevap vermez bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı