150 TL eşya önerisi

asrenax

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, uzun bir süredir param elimde kalıyor ve alacak bir şey bulamıyorum (harçlık bu maas falan degil) alabilecegim ozellikle elektronik ve bilghisayar icin olursa iyi olur. 150TL'ye bir şeyler önerir misiniz? 150TL harclık alıyorum ve 1 aydır hep Valorant'a yatıyorum, bu seferkini baska bir şeye harcayayım dedim, ilginc oneriler verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Lava lambası ilginç bir ürün bir de bunu oku bakış açın değişir lava lambasına karşı

Arkadaşlar selam, uzun bir süredir param elimde kalıyor ve alacak bir şey bulamıyorum (harçlık bu maas falan degil) alabilecegim ozellikle elektronik ve bilghisayar icin olursa iyi olur. 150TL'ye bir şeyler önerir misiniz? 150TL harclık alıyorum ve 1 aydır hep Valorant'a yatıyorum, bu seferkini baska bir şeye harcayayım dedim, ilginc oneriler verir misiniz?

Biliyorum eşya önerisi istemişsin ama 150 TL az bir para paranı biriktirip ihtiyacın olacak veya güzel bir hobiye yatırabilirsin.

Lava lambası ilginç bir ürün bir de bunu oku bakış açın değişir lava lambasına karşı.

Anlamadım cok garip ve mantıksız geldi.

150 TL'ye bu ekonomide çok bir şey alınmaz telefonunuz var ise kulaklık alabilirsiniz belki ya da biraz daha biriktirip ayakkabı veya kalem de alabilirsiniz.
Ben olsam telefonum varsa kulaklığım yoksa kulaklık o varsa kalem alırdım.

Geri
Yukarı