150 TL fare önerisi

DenizG101

Hectopat
Arkadaşlar şuan kullandığım fare Steelseries Rival 300 1.5 yıldır kullanıyorum ama artık değiştirmenin zamanın geldi gibi. Bana 150 TL civarı fare önerir misiniz? aklımda Bloody A90 ve HyperX pulsefire FPS modelleri var bu ikisinden hangisi iyidir? Ya da bunların dışında önerebileceğiniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyat aralığına göre bence kesinlikle G300s almalısın. Fare çok konforlu ve bana tepkime süresi CS:GO ve PUBG oyunlarında çok iyi geldi.

Bloody A90'ı şu anda kullanıyorum 1.5 yıl oldu alalı gayet memnunum çok sağlam hiçbir sıkıntısı yok. İstersen alabilirsin öneririm. G300s'i önermiyorum Rival 300'den ona geçmemelisin kesinlikle hayal kırıklığına uğrarsın. HyperX'i bilmiyorum.

Bloody A90'ı şu anda kullanıyorum 1.5 yıl oldu alalı gayet memnunum çok sağlam hiçbir sıkıntısı yok. İstersen alabilirsin öneririm. G300s'i önermiyorum Rival 300'den ona geçmemelisin kesinlikle hayal kırıklığına uğrarsın. HyperX'i bilmiyorum.
Yazacaklarımı yazmışsın. Al benden de o kadar.

Ben de araştırmalarımın sonucu olarak Cooler Master MM530 almaya karar verdim. Bu fiyat civarında alınabilecek en iyi mouse olduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı