150 TL Fare Önerisi

Giray6161

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi 150TL'ye kadar mouse arıyorum. Şimdiye kadar hep 30-40 liralık gaming mouseler kullandım. Yani öyle pek bir marka takıntım veya şu iyidir bu iyidir gibi bir takıntım olmadı, sürekli de oyun oynuyorum ve hepsi gayet işimi gördü. Şimdi piyasaya bakınca ucuz mouselerin hepsi saçma sapan şekillerde. Ben mousenin biraz düzgün görüntüsü güzel olsun istiyorum. Şu iki mouse çok hoşuma gitti sizce alınır mı? Varsa bu şekilde muadilleri neler olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben geçen ay Logitech G300S aldım. Görüntüsü bence gayet güzel, henüz uzun bir süre olmadı ama kalitesinden de şu ana kadar memnunum. Tabii beğenmeyenler de var. Ben o kadar yoğun testlere ya da kullanıma tabi tutmadım henüz, sadece şahsi tecrübem.

Düzenleme: İnternette kronik tuş bozulma sorunu olduğu söyleniyor. Bende henüz olmadı. Bir araştırmak lazım.

Biraz daha para biriktirip Stellseries Rival 110'a bakmanı öneririm. Kullanıyorum ve çok memnunum.
Dedğim gibi bu zaman kadar böyle ucuz ürünler ile işimi görebildiğim için yine öyle pek fazla ücret vermek istemiyorum. Yine en fazla verebileceğim tutar 150TL.
Ben geçen ay Logitech G300S aldım. Görüntüsü bence gayet güzel, henüz uzun bir süre olmadı ama kalitesinden de şu ana kadar memnunum. Tabii beğenmeyenler de var. Ben o kadar yoğun testlere ya da kullanıma tabi tutmadım henüz, sadece şahsi tecrübem.

Düzenleme: İnternette kronik tuş bozulma sorunu olduğu söyleniyor. Bende henüz olmadı. Bir araştırmak lazım.
Ona da baktım evet dediğini gibi bazı kullanıcılar sorun bildirmiş, ama şekli benim pek hoşuma gitmedi açıkcası. Teşekkürler tavsiye için.
Logitech G102 ara ara 150TL'ye düşüyor. Steel Series Rival 105 de 150TL civarına satılıyor. 150TL altında ise alabileceğiniz bana göre en iyi fare Bloody V7 olur.
Logitech aklımda aslında onun da görüntüsü falan hoşuma gidiyor 150TL altına düşerse alabilirim. Logitech g102 ve Rampage Shine SMX-R15 arasında kaldım biraz.

Son düzenleme:
Dedğim gibi bu zaman kadar böyle ucuz ürünler ile işimi görebildiğim için yine öyle pek fazla ücret vermek istemiyorum. Yine en fazla verebileceğim tutar 150TL.

Ona da baktım evet dediğini gibi bazı kullanıcılar sorun bildirmiş, ama şekli benim pek hoşuma gitmedi açıkcası. Teşekkürler tavsiye için.

Logitech aklımda aslında onun da görüntüsü falan hoşuma gidiyor 150TL altına düşerse alabilirim. Logitech g102 ve Rampage Shine SMX-R15 arasında kaldım biraz.
Rampage ile Logitech arasında kalınmaz. Logitech alınır :)

Rampage ile Logitech arasında kalınmaz. Logitech alınır :)
Belki öyle, markasından dolayı da bunu diyor olabilirsiniz. Kaldı ki dediğim gibi pek marka takıntım yok şimdiye kadar kullandıklarım ve yaptıklarım belli. O yüzden sırf marka diye bir şey almaktansa güzel işimi görebilecek, hoşuma giden bir şey almak istiyorum açıkcası.

Son düzenleme:
Belki öyle, markasından dolayı da bunu diyor olabilirsiniz. Kaldı ki dediğim gibi pek marka takıntım yok şimdiye kadar kullandıklarım ve yaptıklarım belli. O yüzden sırf marka diye bir şey almaktansa güzel işimi görebilecek, hoşuma giden bir şey almak istiyorum açıkcası.
G102'yi 3 yıl boyunca kullandım ve hiç bir sorun yaşamadım. Masamdaki kablolardan kurtulmak amacıyla aynı tasarıma sahip G305 ile değiştirdim.

G102 şuan Hepsiburada'da 150 Lira.
Captcha Verification

G102'yi 3 yıl boyunca kullandım ve hiç bir sorun yaşamadım. Masamdaki kablolardan kurtulmak amacıyla aynı tasarıma sahip G305 ile değiştirdim.

G102 şuan Hepsiburada'da 150 Lira.
Captcha Verification
Evet ben de biraz önce fiyatı farkettim. Rival 105i de bayağı öneriyorlar ama baktığım kadarıyla g102 daha üstün bir mouse. Alma durumuna geldiğim zaman g102 alacağım büyük ihtimalle, kararım bu yönde. Teşekkürler. Sadece aklımda herkesin değindiği boyut olayı var biraz.

Evet tuş bozukluğu var 3 seneye yakın oldu ömrü doldu g300s'in benimde sağ tık çalışmamazlık yapıyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı