150 TL FPS oyunu için mouse önerisi

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Merhabalar. Yaklaşık 150 TL bütçem var. Elim ise ortalama büyüklükte ve hafiften büyüğe kayıyor. A4Tech x7 mouseyi "Palm Grip" şeklinde tutabiliyorum lakin "Claw Grip" tercih ediyorum. Oynadığım başlı oyunlar Counter Strike:Global Offensive ve Dota 2. Genelde düşük DPI değerlerinde oynamayı tercih ederim. Everest frisby gibi markalar önermeyin. Aklımda 2-3 mouse var.

1. Razer Abyssus 2014 Essential Gamer Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
  2. Logitech G300s Optik Gaming Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Diğerleri ise Kinzu v3 ve V2 Pro arasında kaldım. Dış görünüşü çok önemli değil sadece yapıyı severim.

Razer modeli daha iyi. G300s modelini beğenmedim. Yandaki tuşlara yanlışlıkla basılabilir gibi duruyor. G302 önerebilirim yapısı da iyidir büyüklük konusunda sana uygun diye düşünüyorum. İleride de bu fareyi alacağım büyük ihtimal.

Bunu tavsiye ederim
MSI Interceptor DS200 Gaming Mouse
Özellikleri linkte de yazıyorda senin için en iyisi mesela farenin ortasında ki tekerleğin altında DPI'yi istediğin anda değiştire bilmen olması diyebilirim ayrıca istediğin renge atayıp kullanabiliyorsun birde DPI profilleri hazırlayıp programı ile istediğin zaman istediğin DPI profiline geçiş yapabiliyorsun :) 8200 DPI değerine sahip ki o da maksimum ama yok ben bundan daha az DPI değerinde olan bir şey istiyorum dersen yarı fiyatına 4000 DPI'ye sahip ve aynı özellikleri taşıyan MSI Interceptor DS B1 Gaming Mouse var.Ayrıca yanlarında gelen 2 gramlık ağırlığa sahip 8 adet metal parçayı istediğin zaman fareye ekleyip ağırlığını arttırıp azalta biliyorsun.

Son düzenleme:
Steelseries kinzu v3 veya kinzu v2 elin büyükse tavsiye etmem . Deneme fırsatı buldum mouse boyut olarak küçük . Fakat steelseries alıcaksan sensei raw alabilirsin 130 - 140 lirası bi fiyatı var hem boyut hem performans olarak daha mantıklı .

Merhabalar. Yaklaşık 150 TL bütçem var. Elim ise ortalama büyüklükte ve hafiften büyüğe kayıyor. A4Tech x7 mouseyi "Palm Grip" şeklinde tutabiliyorum lakin "Claw Grip" tercih ediyorum. Oynadığım başlı oyunlar Counter Strike:Global Offensive ve Dota 2. Genelde düşük DPI değerlerinde oynamayı tercih ederim. Everest frisby gibi markalar önermeyin. Aklımda 2-3 mouse var.

1. Razer Abyssus 2014 Essential Gamer Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
  2. Logitech G300s Optik Gaming Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Diğerleri ise Kinzu v3 ve V2 Pro arasında kaldım. Dış görünüşü çok önemli değil sadece yapıyı severim.
Size uygun fiyata Rival satabilme şansım var beklemek isterseniz. Şu an tatilde olduğumdan pek detaylı yazamıyorum.

Ne yazık ki sipariş verdim. SteelSeries Raw FrostBlue aldım. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı