150 TL Gamepad Tavsiyesi

KazeSshini

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  

Linkteki ürünü almayı düşünüyorum ama size sormadan yapamadım. Bluetooth olduğu için sanırım aparat almam gerekiyor ve orijinal olmadığını da biliyorum. Evde mecburiyetten dolayı kulaklık kullanarak oyun oynuyorum ve benim bildiğim kulaklık takılan PS4 kolu var. Sizin tavsiyeniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçtiğimiz günlerde, İzmir de şubesinin de bulunmasının kolaylığı ile 180 TL ile Monster Pusat Pro Gaming aldım. Uzun uzadıya oturup deneyimleyemedim fakat Tomb Rider açıp biraz bakındığım kadarı ile klavye mousedan geçiş yapmış olmanın verdiği rahatsızlık hissi dışında gayet kullanılabilir bir gamepad olduğunu söyleyebilirim. Tabi bu yazdığım benim şahsi fikrimdir bir çok konuda olduğu gibi bilir kişi değilim sadece benim hoşuma gitti.
Aynı günlerde internet mağazasında bulunmasa da D&R ın bir mağazasında 180 TL civarında GameSir T2a yi gördüm hoşuma da gitti fakat araştırma şansı bulamadan diğerini aldım.

GameSir G4 veya G4s alabilirsin. Bütçe'nin biraz üstünde ama pişman etmez. Ya da çok aciliyeti yoksa orjinel PS4 veya Xbox One kolu alman en sağlıklısı olacaktır.

Geçtiğimiz günlerde, İzmir de şubesinin de bulunmasının kolaylığı ile 180 TL ile Monster Pusat Pro Gaming aldım. Uzun uzadıya oturup deneyimleyemedim fakat Tomb Rider açıp biraz bakındığım kadarı ile klavye mousedan geçiş yapmış olmanın verdiği rahatsızlık hissi dışında gayet kullanılabilir bir gamepad olduğunu söyleyebilirim. Tabi bu yazdığım benim şahsi fikrimdir bir çok konuda olduğu gibi bilir kişi değilim sadece benim hoşuma gitti.
Aynı günlerde internet mağazasında bulunmasa da D&R ın bir mağazasında 180 TL civarında GameSir T2a yi gördüm hoşuma da gitti fakat araştırma şansı bulamadan diğerini aldım.
Xbox kollarını sevmiyorum alsam da içim atarak oynayacağımı sanmıyorum yoksa forum da bir arkadaş da detaylıca anlatmış sağ olsun.

F310'a bakabilirsin istersen. Titreşiminin olmaması, kablolu olması gibi eksileri var ama bu bütçeye de başka adam akıllı gamepad yok gibi. Eğer bütçeyi artırabilirsen F710'a da bakabilirsin.

GameSir G4 veya G4s alabilirsin. Bütçe'nin biraz üstünde ama pişman etmez. Ya da çok aciliyeti yoksa orjinel PS4 veya Xbox One kolu alman en sağlıklısı olacaktır.
PS4 kolu tam istediğim gibi. PC de kullanacağım için maus olarak da kullanabilme avantajı da var kulaklık takma avantajı da. Sanırım biraz bekleyip orijinal kol almak daha mantıklı.

Xbox kollarını sevmiyorum alsam da içim atarak oynayacağımı sanmıyorum yoksa forum da bir arkadaş da detaylıca anlatmış sağ olsun.
Çok büyük bir fark olduğunu düşünmüyorum, 1-2 günlük alışma süreci ile keseniz rahat edecekse varsin Xbox kolu olsun derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı