150 TL HDD Önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda şu an takılı olan HDD ömrünü tüketmek üzere, tak tak ses yapıyor. O yüzden yeni bir HDD almak istiyorum, bütçem kısıtlı. 150 TL değerinde, kapasitesi çok düşük olmayan bir disk önerebilir misiniz? 1 TB olması önceliğim fakat 500 GB da yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
150 TL'ye bu zamanda bulabileceğini sanmıyorum. Ancak 2.el bulursun. Ama 2.el HDD almak ne kadar mantıklı tartışılır.

Seagate barracuda alınabilecek en iyi HDD dostum hız performans önemli ve bir kez alacaksın bence biraz bütçeni aşıp almalısın tabi sana kalmış öyle aham şaham sistemim yok pek önemli değil diyorsan sağlam bir 2. elde bakabilirsin bence.

Bu ara da o fiyat aralığında SSD var 120 GB benim sistemin toplam kapasitesi ile aynı :) bu ara da 2.el alabilirsin derken 10 yıllık eski bir bilgisayarın varsa almanı kast ettim depolama kişisel kullanım için 2.el daha büyük masraflar açar birde içinde ki veriyi kurtarmak için sıfır HDD parası ödersin.

O fiyata sıfır HDD alamazsın. 2. el 320 GB HDD alırsın ancak onlarda büyük ihtimal tamirlidir.

Sahibinden, letgo tarzı yerlerden elden alabileceği temiz hdd bak en mantıklısı o bu bütçeye. Ç

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı