150 TL hoparlör önerisi

300974

Hectopat
Arkadaşlar benim 150 TL'm var ben.
Logıtech S120 1+1 Speaker Siyah (log-980-000010) - n11.com

Rampage RMS-G7 FALSETTO 2.0 6 Watt RGB Ledli Kırmızı Multimedia Gaming USB Speaker Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Bu ikisinden birini alacağım ama hangisini almalıyım bilmiyorum önerileriniz lazım.
Bir de ben kulaküstü kulaklık almak istiyorum böyle oyuncu kulaklığı değil mikrofon kullanmıyorum zaten ışıklı RBG li olmak zorunda da değil benim için sadece ses kalitesi iyi olsun ama idare eder değil iyi bilgisayar (offline oyun) için bir de telefon takmalık kulaklık alacağım ama ne alacağım hakkında bir fikrim yok yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
S120 modelini 5-6 senedir kullanıyorum, ufak tefek işleyişini çok etkilemeyen sorun var sadece. Ses kalitesi olarak çok iyi olmasa da fiyatına göre güzel. Eğer bütçeni biraz arttırma şansın varsa ve 2+1 istersen Z213 önerebilirim.

S120 modelini 5-6 senedir kullanıyorum, ufak tefek işleyişini çok etkilemeyen sorun var sadece. Ses kalitesi olarak çok iyi olmasa da fiyatına göre güzel. Eğer bütçeni biraz arttırma şansın varsa ve 2+1 istersen Z213 önerebilirim.
Peki açıklamada yazdığım gibi bir kulaklık öneriniz var mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı