12.500 TL'ye iPhone 11 alınır mı?

Fourveyn

Decapat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Fotoğraftaki gibi fiyatı bana aşırı uygun geldi. Garantisi, kutusu ve faturası varmış. Denilene göre pil yüzdesi de iyi. Başka nelere dikkat etmeliyim alırken?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-26-01-08-55-93_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    Screenshot_2024-04-26-01-08-55-93_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 731
O paraya A34 almalısınız. En az 3 yıl daha sıkıntısız götürür. İPhone alacaksan minimum 13 Almanı öneririm. IOS'a geçtiğine değmez.

Güncel olarak direkt iPhone 11 önermem. İlla iPhone alacaksanız üstüne koyun minimum 12 alın. Mümkünse 13 alın. Ha yok çıkamam diyorsanız Samsung S23FE vs bakın. Sıfır olarak iPhone 11 aldım ancak 1 sene içerisinde değiştireceğim için aldım yoksa Samsung S23 düşünüyordum.

Gördüğüm kadarıyla IOS'taki 60Hz akıcılığı aynı Android'deki 120Hz akıcılığı gibi ama.

Psikolojik.

Cihazı 3U Tools programı ile kontrol etmek istediğinizi belirtin derim. Malına güveniyorsa onaylar. Yanınıza ufak bir laptop götürün mümkünse. Bana bu ilan güven vermedi her şey iyi ve fiyatı piyasanın altında. Dediğim program bir nevi eksper gibi her şeyi gösteriyor. Toplama, yenilenmiş olma riski var gibi geldi.

iPhone 11 biraz eski bir cihaz o ayarda bir cihaza 12K verilmez bence, yinede piyasa fiyatına göre baya ucuz, ama o fiyatlarda Android olarak daha iyi şeyler kullanırsın. Ayna karşısı fotoğraf çekme fetişim var diyorsan alabilirsin D. Sana 12 almanı önerirdim ama 2 kat daha pahalı. Ayrıca piyasanın bayağı altına satıyor adama güvenmesen iyi olur.

Son düzenleme:
Ekonomi sağ olsun her şey ateş pahası ama artık iPhone 11 eskidi daha güncel bir modellere baksan daha iyi olur ben iPhone 13 kullanıyorum gayet memnunum bütçen tam ne kadar bilmiyorum iPhone 11'yeni güncellemeleri alıyor şu an ama bu uzun sürmez zaten güncelleme almayı kesildigi vakit bildiğin çöp olacak telefon o yüzden pahalı olsun yeni model olsun illa iPhone alacaksan zaten ucuz bir şey kalmadı güzelim Türkiye'mde.

Yeni konular

Geri
Yukarı