150 TL Kablosuz Kulaklık Önerisi

Xesstiano

Kilopat
Merhaba. 150 TL bütçeye sahibim. Ses kalitesi güzel, şarjı çabuk bitmeyen, kulak içi ve özellikle şu arkadan bağlı olmayan (spor olmayan kulaklık sanırsam) kulaklık öncelikli isteğim. Güvenilir olması şartıyla herhangi bir siteden alabilirim. Aklımda aşağıda bıraktığım model var eğer kullanan biri varsa düşüncelerini belirtirse sevinirim. :)

Almayı düşündüğüm kulaklık:

Aşağıdaki linkteki kulaklığa göz atabilirsiniz. Daha önce nasıl kulaklıklar kullandığınızı biliyorum ama standart kullanıcıları tatmin edecek seviyede ses kalitesi mevcut. 10-20 saat kullandıktan sonra ses daha da oturuyor. Malzeme kalitesi yeterli. Kulakta çok rahat duruyor ve dışarı hiç ses vermiyor. Garanti servisi de başarılı. Bu seviyede denediğim kulaklıklar içinde bariz en iyi sese sahip kulaklık aynı zamanda.

Plantronics BackBeat FIT 305 Suya Dayanıklı/Ter Geçirmez Fiyatı

Şu kulaklık ise ses olarak bu fiyat bandında en iyi sese sahip kulaklıklardan biri. Ancak fiyatı sizin bütçenizin biraz üzerinde ve ergonomi olarak biraz kötü bence. Yine de fikir vermesi açısından paylaşıyorum.

SoundMAGIC E10BT Bluetooth Kulakiçi Kulaklık

Aşağıdaki linkteki kulaklığa göz atabilirsiniz. Daha önce nasıl kulaklıklar kullandığınızı biliyorum ama standart kullanıcıları tatmin edecek seviyede ses kalitesi mevcut. 10-20 saat kullandıktan sonra ses daha da oturuyor. Malzeme kalitesi yeterli. Kulakta çok rahat duruyor ve dışarı hiç ses vermiyor. Garanti servisi de başarılı. Bu seviyede denediğim kulaklıklar içinde bariz en iyi sese sahip kulaklık aynı zamanda.

Plantronics BackBeat FIT 305 Suya Dayanıklı/Ter Geçirmez Fiyatı

Şu kulaklık ise ses olarak bu fiyat bandında en iyi sese sahip kulaklıklardan biri. Ancak fiyatı sizin bütçenizin biraz üzerinde ve ergonomi olarak biraz kötü bence. Yine de fikir vermesi açısından paylaşıyorum.

SoundMAGIC E10BT Bluetooth Kulakiçi Kulaklık
Öneriniz için teşekkür ederim fakat ben arkadan bağlantısı olmayan tarzda kulaklık almak istiyorum. Bu yönde bir öneriniz var mı?

Hangi modele karar verdiğiniz anlamadım.:) Powerbank konusunda açıkçası pek fikrim yok. Xiaomi'nin 10.000'lik modelleri fena değil diye biliyorum ama. Ucuz ürünlere yönelmeyin bence bu konuda.

Plantronics Backbeat 105 önerebilirim. İki gün önce 170 liraya aldım. Yoğun ve yükses seste kullanımda yaklaşık 1.5 gün kullanma süresi var. Odyfili değilseniz sesi gayet yeterli. Ayrıca kendi üstünde titreşim motoru var. Yalnız arkadan bağlanan tipten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı