150 TL kablosuz mouse önerisi

GiSpam

Hectopat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarda kullanmak için bir mouse lazım. Kablosuz olması daha iyi olur ve dayanıklı olmalı. Varsa bildiğiniz güzel mouse pad onları da yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden kablosuz fare istiyorsun, ayrıca oyun için alacaksan kablosuz fareler çok daha pahalı. Oyuncu farelerinden alacaksan çok pahalılar fakat Logitech kablosuz Marathon. 140 Tl.

Ben 1 yıldır m560 kullaniyorum ben 90 tlye mediamarketten almistim hepsuburada vb yerlerde daha ucuza bulunabilir 3 tane de 1 tanesi orta tekerlek arkasinda farkli tuslar atanabilir mesela ben sag bas parmagin geldigi yere ses acma kisma olark ayarladim gayet yeterli bi mouse

Oyun icinde oyle gaming bi mouse degil ama oyunda oybanabilir eli buyuk olanlar icinde gayet iyi

Neden kablosuz fare istiyorsun, ayrıca oyun için alacaksan kablosuz fareler çok daha pahalı. Oyuncu farelerinden alacaksan çok pahalılar fakat Logitech kablosuz Marathon. 140 Tl.
yok oyun için değil bilgisayarı kullanırken rahat olması için dizüstü bilgisayarda kullanmak için istiyorum zaten kablosuz daha rahat taşınıyor ve kullanımı daha rahat kablo kalabalığı olmuyor

Ben 1 yıldır m560 kullaniyorum ben 90 tlye mediamarketten almistim hepsuburada vb yerlerde daha ucuza bulunabilir 3 tane de 1 tanesi orta tekerlek arkasinda farkli tuslar atanabilir mesela ben sag bas parmagin geldigi yere ses acma kisma olark ayarladim gayet yeterli bi mouse

Oyun icinde oyle gaming bi mouse degil ama oyunda oybanabilir eli buyuk olanlar icinde gayet iyi
Güzelmiş fiyatıda iyi alabilirim bunu

Oyun için kablolu kullanmalısın, içindeki pili ağırlığı hisettirir, ayrıca oyun içinde pili biter ise ne yapacaksın?
oyun için değil

Bloody R80 Ghost öneririm. Bence kablosuz mouse almayın.
Laptopda kullanmak için alıcam laptopda kablosuz mouse daha rahat kullanıyor bence

HP Z3700 tarzı bir şey düşünüyorum ince ve küçük ama sağlamlığından tereddüt ediyorum aldıktan sonra hemen tuşları bozulmasında

M560 gayet saglamdir bi ara sinirlenip duvara firlatmistim hizli bi sekilde ve sadece pil kapagi cikti ve takip kullanmaya devam ettim ama kirilcak diye korkmustum ayrica buyuk bi mouse elinize rahatlikla uyum saglayacaktir ayrica soyleyeyim makro tusu sag ele ozel ayarlanmistir bilginize

M560 gayet saglamdir bi ara sinirlenip duvara firlatmistim hizli bi sekilde ve sadece pil kapagi cikti ve takip kullanmaya devam ettim ama kirilcak diye korkmustum ayrica buyuk bi mouse elinize rahatlikla uyum saglayacaktir ayrica soyleyeyim makro tusu sag ele ozel ayarlanmistir bilginize
Hocam konu dışı ama sensörü problem çıkartıyormu hızlı hareketlerde?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı