150 TL klavye önerisi

150 TL bütçesi olan birine 1500 TL'lik klavye önermek ne kadar mantıklı?

Arkadaşın durumu var mı bilemem ama 150 TL'lik bir klavyeyle 1500 TL'lik klavyenin arasında 10 kat fark vardır markada önemli tabii ki ama bir markanın 150 TL'lik klavyesini alıp yine aynı markanın 1500 TL'lik klavyesini almak tabii ki de büyük bir fark yaratabilir.

Haklısınız. 150 liralık klavye ile 1500 liralık klavye tabii ki aynı değildir. Arkadaş bu fiyata kalitelisini almak istiyor.

Benim anlatmak istedigim şey biraz daha para katıp üstüne, en iyisini almak illa 1500 TL'lik almasın ama bir 300-400 TL yapıp onu o fiyat aralıgında daha güzel bir klavye alabilir.

Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Benim için yeterli istersen bir bak.

Bu klavye RBG degil, arkadaş ne amaçla kullanacagını yazmamış o yüzden herhangi bir öneri yapmak dogru olmaz.
Ucuz bir klavye alacaksan ve oyun amaçlı olmasını istiyorsan bunu alabilirsin:Rampage Titan K9 RGB Mekanik Hisli USB Oyuncu Klavye Fiyatı ev ve ofis amaçlı kullanacaksan arkadaşın önerdigi:Logitech K120 Kablolu Klavye (Q Tuş Dizimi)-Siyah Fiyatı klavyesini kullan derim.

Bloody B120 rakipsiz. Konudaki "çok bilgili arkadaş" ne önerdiğini bilmiyor sanırım. Attığı Rampage klavye Bloody klavyenin getir götürünü yapar ikisi de elimden geçti. Kalitesiz gözüyle baktığı Bloody B120, bilek desteği olsa (20-30 TL'ye halledilir.) Logitech G213 kadar iyi ikisi de elimden geçti.

Benim anlatmak istedigim şey biraz daha para katıp üstüne, en iyisini almak illa 1500 TL'lik almasın ama bir 300-400 TL yapıp onu o fiyat aralıgında daha güzel bir klavye alabilir.

Bu klavye RBG degil, arkadaş ne amaçla kullanacagını yazmamış o yüzden herhangi bir öneri yapmak dogru olmaz.
Ucuz bir klavye alacaksan ve oyun amaçlı olmasını istiyorsan bunu alabilirsin:Rampage Titan K9 RGB Mekanik Hisli USB Oyuncu Klavye Fiyatı ev ve ofis amaçlı kullanacaksan arkadaşın önerdigi:Logitech K120 Kablolu Klavye (Q Tuş Dizimi)-Siyah Fiyatı klavyesini kullan derim.
Bir bilgisayar mühendisi böyle davranmaz. Windows 7 'de kullanmaz. Şunu bilir ki rampaga marka fazla önerilmediğini.

Herkes senin gibi zengin değil.
Nasıl bir perfonmas bekliyorsun ki? Kaliteli olsun, sağlam olsun, 2 yıl idare etsin yeterlidir. Çat çat ses çıkarmasımı perfonmas olmuyor

Mekanik klavyeler diğer klavyelere göre daha hızlı ama fiyatı da ona göre.

Senin gibi videolardan degil bilgisayar mühendisiyim ve PC toplama konusunda bilgiliyim böyle videolardan izleyipte klavye bakmaya benzemez bu iş.
Beni tanimiyorsun. Hakkimda yorum yapiyorsun. Bilgisayar muhendisi olman veya olmaman beni ilgilendirmez. Bu arada gayet iyi bir bilgi birikimine sahibim. Beni asagilamaya falan da calisma. Videolardan ogrendigimi nereden cikardin? Gulup geciyorum.

Bir bilgisayar mühendisi böyle davranmaz. Windows 7'de kullanmaz. Şunu bilir ki rampaga marka fazla önerilmediğini.

Herkes senin gibi zengin değil.
Nasıl bir perfonmas bekliyorsun ki? Kaliteli olsun, sağlam olsun, 2 yıl idare etsin yeterlidir. Çat çat ses çıkarmasımı perfonmas olmuyor.

Mekanik klavyeler diğer klavyelere göre daha hızlı ama fiyatı da ona göre.

Konuyu burada kapat iyi niyetim artık burada bitti herkes kendi çöplügünde bogulsun bu mesajımda burada son bulsun daha size mesaj yazmakla vaktimi harcamayacagım görüyorum ki boş mesajlar insanlara sadece zaman kaybı.

Son düzenleme:
Konuyu burada kapat iyi niyetim artık burada bitti herkes kendi çöplügünde bogulsun bu mesajımda burada son bulsun daha size mesaj yazmakla vaktimi harcamayacagım görüyorum ki boş mesajlar insanlara sadece zaman kaybı.

İyi ki belirtmişsin. " Boş mesajlar insanlara sadece zaman kaybı." Biraz kendi yazdığın şeylere bakmaya dene.

İnsanlarla bütçesi dar diye kendi malını yazarak rencide olmasına neden oluyorsun. Bir de haklı gibi üste çıkıyorsun, pek doğrusu!

İyi ki belirtmişsin. " Boş mesajlar insanlara sadece zaman kaybı." Biraz kendi yazdığın şeylere bakmaya dene.
Bence herkes yerini haddini bilsin sonra laflarımızla bize oynayıpta laf soktugunu sanmasınlar.
Ben bu noktada bu hesabı kapatıyorum kim ne yazarsa yazsın umrumda degilsiniz.(Sizin yazdıklarınız için degil zamanımı harcayamam)

Geri
Yukarı