150 TL klavye önerisi

Kendim kullanıyorum aynı satıcıdan almıştım. Beğendim klavyeyi, şikayetçi olduğum tek şey tuşların altında beyaz boya var. Sanki kirli gibi gözüküyor klavyenin içi.

Kendim kullanıyorum aynı satıcıdan almıştım. Beğendim klavyeyi, şikayetçi olduğum tek şey tuşların altında beyaz boya var. Sanki kirli gibi gözüküyor klavyenin içi.
onu bende duydum rampage'in bilerek yaptığı bir olaymış öbür türlü ışıklar gözünüze vuruyormuş gibi bir şey emin olamadığım tek şey birkaç kişi tuşların silindiğini söylemiş lazer baskı silinebilir mi siz bu tür bir sorunla karşılaştınız mı?

Philips SPK8404 bu klavye şu an 239 lira hafta sonu indirimlerinde ve indirim kuponuyla 169 TL'ye almıştım. Klavye çok sağlam ve kaliteli. Mekanik Switch'leri cherrymx baz alınarak yapılmış şiddetle tavsiye ederim.

Bence bütçeni çok az arttırıp bunu almalısın normal klavyelere göre farkını göreceksin. Ben normal klavyeyi bir daha kullanmam şu an o kadar diyeyim :D.
indirimli bulabilirsem çok güzel olur aslında onun dışında zorlayacak gibi
Bence bütçeni çok az arttırıp bunu almalısın normal klavyelere göre farkını göreceksin. Ben normal klavyeyi bir daha kullanmam şu an o kadar diyeyim :D.

Hocam tekrardan selamun aleykum bütçemi arttırdım ve bu klavyeyi almayı düşünüyorum artılarını eksilerini yazabilir misiniz size zahmet

Son düzenleme:
İndirimli bulabilirsem çok güzel olur aslında onun dışında zorlayacak gibi.

Hocam tekrardan selamun aleykum bütçemi arttırdım ve bu klavyeyi almayı düşünüyorum artılarını eksilerini yazabilir misiniz size zahmet.

Eğer odada sesten rahatsız olacak birisi varsa alma çünkü Blue Switch olduğu için ses çıkartıyor. Bir sürü ışık modu var 15 20 tane istediğini seç kullan aslında klavyenin fazla bir eksisi yok piyasada satılan Gaming klavyeler kadar büyük değil daha minimalist ve şık duruyor. Ve her tuş sırası eğik olarak özel tasarlanmış yani her tuşun yüksekliği bir değil bu çok güzel. Bana göre tek eksiği bilek desteği eğer klavyeyi alırsan kaliteyi hissedeceksin.

Hocam şimdi istedim klavyeyi odam kendime ait bir sıkıntı olmaz ses konusunda Blue swtichin sesi hoşuma gitti insanın içini rahatlatıyor bilek desteğine gelirsek bende bunun farkına varıp bir tane bilek desteği almaya karar verdim aklımda sadece 2 soru kaldı
1-Klavyede Kaç tuş Anti-Ghosting Var
2-Klavyenin ölçüleri ne?
Kusura bakmayın sizide rahatsız ediyorum ama son sorularım bunlar.

Hocam şimdi istedim klavyeyi odam kendime ait bir sıkıntı olmaz ses konusunda Blue swtichin sesi hoşuma gitti insanın içini rahatlatıyor bilek desteğine gelirsek bende bunun farkına varıp bir tane bilek desteği almaya karar verdim aklımda sadece 2 soru kaldı.
1-Klavyede kaç tuş anti-ghosting var.
2-Klavyenin ölçüleri ne?
Kusura bakmayın sizide rahatsız ediyorum ama son sorularım bunlar.

Biraz meşguldüm kusura bakma. Tüm tuşlar anti-ghosting. Yatay olarak 40 cm gibi bir uzunluğu var dikey olarak da 10 cm diyebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı