150 TL klavye önerisi

Bu nasıldır sizce?
Alınmaz.

Alınmaz.

Ben de aynı 3'ü arasında kalmıştım biliyor musunuz, buradaki arkadaşlar Gamenote'yi önerince ben de ona karar vermiştim. Sizce aralarındaki en iyisi hangisi.
Bu arada birazda hızlı olmalı klavye.

Ben de aynı 3'ü arasında kalmıştım biliyor musunuz, buradaki arkadaşlar Gamenote'yi önerince ben de ona karar vermiştim. Sizce aralarındaki en iyisi hangisi.
Bu arada birazda hızlı olmalı klavye.

Üçü de birbirinden güzel makro vb. şeyler istiyorsanız Gamenote'yi tercih edebilirsiniz, RGB seviyorsanız Redragon'u, sade ve şık tasarımları seviyorsanız Trust.

Neden alınmaz hocam? Ben de laptopa yeni klavye alacağım sık sık kullanırım klavyeyi word ve oyunlarda, maksimum 100-120 veririm klavyeye. Gamenote alacaktım ancak Türkçe olmadığı için vazgeçtim. Gerçekten rampage de kötüyse başka bir öneri alabilir miyim?
Rampage de Gamepower da birbirinden kötü markalar. Kısıtlı bütçede de geniş bütçede de 1-2 ürün dışında asla alınmaması gereken markalar.

Neden alınmaz hocam? Ben de laptopa yeni klavye alacağım sık sık kullanırım klavyeyi Word ve oyunlarda, maksimum 100-120 veririm klavyeye. Gamenote alacaktım ancak Türkçe olmadığı için vazgeçtim. Gerçekten Rampage de kötüyse başka bir öneri alabilir miyim?

Hocam kalitesiz sırf cafcaflı olması için dandik malzemeler ekleyip malzeme kalitesinden kısıp insanlara yutturuyorlar bunlar yerine Gamenote, Redragon gibi markalar tercih edilmesi daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı