150 TL kulak içi kulaklık önerisi

dirsekdemir

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar, maksimum 200TL olacak şekilde kulak içi kulaklık alacağım. Daha önceden Sennheiser CX 200 Street II kullandım, kalite performans olarak beğenmiştim fakat mikrofonu yoktu ve bozuldu. Bilgisayarımda Discord gibi uygulamalarda da kullanmak için alacağım. 2 adet bulabildiğim kulaklıkları alt tarafa bırakıyorum ve önerilerinizi bekliyorum.

Urbanears Sumpan
Sennheiser CX 80S

Merhabalar, maksimum 200TL olacak şekilde kulak içi kulaklık alacağım. Daha önceden Sennheiser cx 200 street II kullandım, kalite performans olarak beğenmiştim fakat mikrofonu yoktu ve bozuldu. Bilgisayarımda Discord gibi uygulamalarda da kullanmak için alacağım. 2 adet bulabildiğim kulaklıkları alt tarafa bırakıyorum ve önerilerinizi bekliyorum.

Urbanears Sumpan
Sennheiser CX 80S

Mikrofon için alacaksanız telefon kulaklıkları bilgisayarda sadece ya mikrofon ya da kulaklık olarak çalışıyor. Haberiniz olsun.

Mikrofon için alacaksanız telefon kulaklıkları bilgisayarda sadece ya mikrofon ya da kulaklık olarak çalışıyor. Haberiniz olsun.
Kulak üstü kulaklığım tek Jak girişli ve yanına gelen mikrofon ve kulaklak ayırıcı ile kullanabiliyorum. Eski bir kulaklık test etmiştim hem ses geliyor hemde ses gidiyordu. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı