150 TL kulak içi kulaklık önerisi

Lenovo LP1 geçen hafta 149TL idi. Şimdi 200 civarı. Bana kalırsa alabileceğiniz en ucuz kulaklık bu olmalı, çünkü daha alt kalite olanlar beklentinizi karşılamayacak. Bütçenizi arttırmak zorundasınız bu ekonomik şartlarda.

Lenovo LP1 geçen hafta 149TL idi. Şimdi 200 civarı. Bana kalırsa alabileceğiniz en ucuz kulaklık bu olmalı, çünkü daha alt kalite olanlar beklentinizi karşılamayacak. Bütçenizi arttırmak zorundasınız bu ekonomik şartlarda.
Hocam zaten pek bi beklentim yok müzik çalsın yeter :D bide bataryası uzun gitsin.

Dandik aletlerin bataryası 1 yıl içinde ölüyor. Şarj etmesi bağlantı kurması işkence. Ses kalitesi 10 liralık çakma Samsung kulaklıkları gibi. Elimde birkaç tane var ondan biliyorum. Ben şahsen Xiaomi kullanıyorum, memnunum. I12 TWS I18 TWS ve S530 gibi ucuz modelleri de zamanında denedim.

Ben de bunu kullanıyorum 3 sene oldu cayır cayır çalışıyor. Ama hem arkadaş 150 lira demiş hem de bunun gerçeğinden çok sahtesi var piyasada.
Hocam bütçeyi görmediniz herhalde.

Hocam o bütçeyle hiçbir şey alamazsınız kusura bakmayın burası Türkiye, doların 20 olmak üzere olduğu Türkiye.

Ben de bunu kullanıyorum 3 sene oldu cayır cayır çalışıyor. Ama hem arkadaş 150 lira demiş hem de bunun gerçeğinden çok sahtesi var piyasada.

Hocam o bütçeyle hiçbir şey alamazsınız kusura bakmayın burası Türkiye, doların 20 olmak üzere olduğu Türkiye.
Bende alamayacağımı biliyorum. İyi bişey olmasına gerek yok.
1640018366363.png

Bu gelecekmiş A101 bunu almayı düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• 1640018343894.png
    1640018343894.png
    23,5 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı