150 TL Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Victoria Louise

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 (Zalman Optima II Soğutucu) / Ekran Kartı: XFX MERC RX 6750 XT / Bellek: 4x8 32 GB DDR4 2866 MHz / Güç Kaynağı: 850W MSI MPG A850GF / Anakart: ASUS ROG STRIX B350-F / Kasa: Sharkoon TG5 / Klavye: Akko 3098 Neon Creamy Yellow Switch / Fare: Glorious Model D Wireless / Kulaklık: Sennheiser HD560S + Boya M1DM Mikrofon / Monitör: LG GN650B
Meslek
Çevirmen
Profil Kapağı
1525871261
150 liraya ergonomik ve dinlediğim müzik türlerine uygun (hard rock, soft rock, endüstriyel metal, gotik metal, power metal, hip-hop , gangsta rap, trap, mumble rap) kulak içi bir kulaklık arıyorum. Xiaomi önermeyin lütfen, iki ayda bir kulaklık değiştirmek istemiyorum. Şu an HP Doha kullanıyorum ve ergonomik olmadığı için değiştirmek istiyorum. KZ ve Sennheiser ürünleri arasında kaldım, kullananlar yorum yaparsa çok mutlu olurum.

Sennheiser garanti konusunda çok başarılı ve ayrıca ses kalitesi bakımından gayet güzel.
Yaşadığım bir olay telefona takılıyken araba koltuğuna oturdum soket kırıldı içinde kaldı ve garantiye gönderdim yalansız olayı anlattım ve adamlar soket telefonun içinde kalmış ürün hatası diyerek değiştirdiler sen düşün artık :)

Yüksek bass ve yüksek ses seviyorsanız KZ ZSN Pro tavsiye ederim. Ses yüksek olmasına rağmen çok temizdir. Kendim kullanıyorum uzun bir zamandır. Birçok kulaklık denedim. ZSN Pro 1000 liralık Sennheiser kulaklıklarla boy ölçüşen ve orta seviyeye kadar DJ'ler tarafından bile kullanılan bir kulaklık. Dinlediğiniz türlere de çok uygun bir kulaklık. ZST Pro ise ses seviyesi bir tık daha düşük ve basslar daha az. ZSN Pro tercih etmeniz daha uygun olur. İleride kabloyu ve eartipleri de upgrade edersiniz ve yıllarca kullanırsınız.

KZ ZSN Pro sipariş edildi, geldiğinde bir önizleme paylaşırım sizlerle. Kablosunun ayrılabilir olması büyük etken oldu seçimimde. Teşekkürler yanıtlar için.

Ben de bu tarz bir şey almayı düşündüm ama tasarımı çok kötü duruyor ya ben kabloyu kulağımın arkasından sarkıtmak yerine direkt aşağı sarkıtmayı daha rahat buluyorum.

Kulaklık bugün elime ulaştı. İlk izlenimlerim şöyle:
  • Bazı şarkılarda yüksek seste rahatsız edici bozulmalar var, o yüzden orta-yüksek seviyede dinliyorum.
  • Kullanma kılavuzu Google Translate ile çevrilmiş gibi, hiçbir şey anlaşılmıyor.
  • Baslar bayağı etkili, punch dediğimiz etkiyi iyi yansıtıyor. Tizler ise idare ediyor, biraz boğukluk var ama alışılmayacak kadar değil.
  • Enstrüman ayrımını pek hissedemiyorsunuz, bazı sesler kaybolup giderken bazıları çok baskın kalıyor. Ekolayzer ile bayağı uğraştım, biraz düzeltebildim ama çok çeşitli müzik dinliyorum ve sürekli ekolayzerla uğraşmak can sıkıcı olabiliyor.
  • Rahatlık olarak ilk yarım saatlik izlenimime göre sorun yaşatmadı, ancak uzun süreli kullanımda nelerle karşılacağımı bilmiyorum. Yine güncellerim birkaç gün içerisinde.
Genel anlamda memnun kalmadım ama uzun kullanımda alıştıktan sonra yorum yapmam daha doğru olur. Daha çok şey bekliyordum açıkçası. Büyük bir hayal kırıklığı değil ancak yine de fiyatına göre daha fazlası olabilirmiş.

Keşke bu kulaklıktan alsaydınız. Bass ve Tiz seslerini temiz veriyor. Yüksek seviyede müziğin kalitesine göre değişiyor ve rahatsız edeceğini zannetmiyorum. Bilgisayarda ve Amfi ile bir tık daha iyileşiyor kulaklık.

Kulaklık bugün elime ulaştı. İlk izlenimlerim şöyle:
  • Bazı şarkılarda yüksek seste rahatsız edici bozulmalar var, o yüzden orta-yüksek seviyede dinliyorum.
  • Kullanma kılavuzu Google Translate ile çevrilmiş gibi, hiçbir şey anlaşılmıyor.
  • Baslar bayağı etkili, punch dediğimiz etkiyi iyi yansıtıyor. Tizler ise idare ediyor, biraz boğukluk var ama alışılmayacak kadar değil.
  • Enstrüman ayrımını pek hissedemiyorsunuz, bazı sesler kaybolup giderken bazıları çok baskın kalıyor. Ekolayzer ile bayağı uğraştım, biraz düzeltebildim ama çok çeşitli müzik dinliyorum ve sürekli ekolayzerla uğraşmak can sıkıcı olabiliyor.
  • Rahatlık olarak ilk yarım saatlik izlenimime göre sorun yaşatmadı, ancak uzun süreli kullanımda nelerle karşılacağımı bilmiyorum. Yine güncellerim birkaç gün içerisinde.
Genel anlamda memnun kalmadım ama uzun kullanımda alıştıktan sonra yorum yapmam daha doğru olur. Daha çok şey bekliyordum açıkçası. Büyük bir hayal kırıklığı değil ancak yine de fiyatına göre daha fazlası olabilirmiş.

Hocam merhaba bende kz zsn pro almayı düşünüyordumda bu konuya geldim :). Kulaklığı hala kullanıyor musunuz sizce nasıl bende rap trap bass lı müzikler falan dinlerim genelde ve xiaomi mi hybrid 2 pro ve kz se3 arasında gidip geliyorum da şimdiden teşekkür ederim

Hocam merhaba bende KZ ZSN Pro almayı düşünüyordumda bu konuya geldim :). Kulaklığı hala kullanıyor musunuz sizce nasıl bende rap trap basslı müzikler falan dinlerim genelde ve Xiaomi Mi hybrid 2 Pro ve KZ SE3 arasında gidip geliyorum da şimdiden teşekkür ederim.

Evet hala kullanıyorum. Dinlediğiniz müziklere uygun olacağını düşünüyorum, bozulursa kablosunu değiştirebilirim diye düşünerek almıştım ama bozulmadı bile. Sağlam çalışıyor halen. İlk mesajımda da yazdığım gibi ekolayzır ile çok uğraşmak gerekebiliyor bazı müzik türlerini dinlerken, aksi takdirde şarkının potansiyelinin büyük kısmı kayboluyor ve zevk vermiyor. Bahsettiğiniz diğer kulaklığı kullanmadım ama KZ fiyat performans olarak alınabilecek en iyi kulaklıklardan şu an bu bütçelerde.

Geri
Yukarı